Bukmacher Betfan oferuje swoich graczom darmową promocję nowym klientom. Już na start można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych oraz liczyć na darmowy zakład bez ryzyka.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie dokonał rejestracji swojego konta u bukmachera Betfan.

Chcąc skorzystać tej akcji należy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Najistotniejszym warunkiem jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, ponieważ dzięki temu bonus zostanie aktywowany Warto jest wiedzieć, że można jego użyć jedynie podczas rejestracji konta, później nie będzie możliwości go wpisać.

Betfan kod promocyjny

Następny krok to dokonane depozytu. Wato jest widzieć, że bukmacher Betfan łącznie zwiększa trzy pierwsze wpłaty, w których przyznaje równowartość depozytu. Mówiąc dokładnie wpłacie, np 600 PLN, taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Łącznie można otrzymać nawet 3000 PLN.

Jednak to nie wszystko. Gracz może skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka. Chcąc liczyć na Cashback, typer musi dokonać zagrania kuponu, za minimum 20 PLN. Na kuponie muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny musi wynieść do najmniej 2.20.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany, to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN w formie zwrotu.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Arka Gdynia – 29 lipca (poniedziałek)
Następny artykułBukmacher Fortuna darmowy bonus dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.