Bukmacher STS nagradza co tydzień wszystkich swoich graczy za obstawienie meczy w ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby liczyć na dodatkowe środki. Warto jest podkreślić, że pula nagród w każdym etapie wynosi, aż 35 000 PLN.

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Pomimo, że pandemia Korona wirusa w żadnym wypadku nie odpuszcza to śmiało można powiedzieć, że kolejne dyscypliny wracają do „żywych”. Przede wszystkim ma to miejsce w piłce nożnej, ponieważ o punkty walczą już zespoły w czołowych ligach, jak Premier League, Serie A, LaLiga oraz PKO Ekstraklasie.

Natomiast bukmacher STS wychodzi na przeciw wszystkim aktywnych graczom i oferuje promocję „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Nadmienić jest warto, że trwa ona do odwołania. Jednak składa się z okresów rozliczeniowych, czyli etapów. Każdy z ich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Warunek konieczny w wspomnianej ofercie jest dołączenie do niej poprzez kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” na stronie www.STS.pl.

Odbieraj bonusy bukmacherskie co tydzień

Po spełnieniu powyższego warunku pozostaje graczom już obstawienie meczy. Bukmacher STS w ramach akcji „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, które musza spełniać następujące warunki:

  • dokładna ilość czterech zdarzeń na kuponie
  • kurs minimalny typu 1.50
  • stawka nie może być mniejsza niż 15 PLN.
betclic kod promocyjny 2020

Podczas każdego etapu rozliczeniowego bukmacher STS podzieli pulę nagród, czyli 35 000 PLN. Pod uwagę brane jest pięć zakładów wszystkich typerów, które spełniają powyższe warunki.

Kod promocyjny w STS:

Polski bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom najnowszy pakiet powitalny. Każdy gracz na start może otrzymać łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN.

Darmowe środki już bez dokonania depozytu gracz będzie mógł liczyć już na sam start. Wystarczy założyć konto u bukmachera STS i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian typer otrzyma 29 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast użytkownik, który dokona swojego pierwszego otrzyma bonus równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie użytkownika, to aż 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia 27 czerwca [sobota]
Następny artykułTyp dnia 1 lipca [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.