O awans do trzeciej rundy Wimbledonu dzisiaj powalczą ze sobą Alex Bolt z Cameronem Norrie. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Bolt – Norrie: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Bolt – Norrie: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć wyraźna. Alex to sklasyfikowany jest na sto czterdziestej dziewiątej pozycji zaś Norrie to obecnie trzydziesta czwarta rakieta męskiego tenisa.

Bolt to na pewno zawodnik, któr na poziomie challengerów jeszcze jest wiarę powalczyć o dobry wynik. To zresztą pokazują ostatnie tygodnie, gdzie w Nottingham wygrał całą imprezę. Jednak na pewno podczas takich pojedynków, jak te dzisiejszy będzie mu bardzo ciężko.

Bonus bez depozytu w Superbet

Bowiem Norrie przystąpi na pewno w bardzo dobrych nastrojach do tego meczu. Po pierwsze doszedł do finału w Queen’s Club, a tam wygrywał mecze, m.in. z Draperem, czy też Shapovalovem. Podczas pierwszej rundy Wimbledonu nie miał łatwego zawodnika, bowiem mierzył się z Pouille i pewnie ten mecz wygrał 3-1.

Spotkanie Bolt – Norrie można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Bolt – Norrie21.39STS
Poprzedni artykułEURO 2020: Włochy – Austria: Typy bukmacherskie – 26 czerwca (sobota)
Następny artykułWimbledon 2020: Typy na mecz Muchova – Kerber – 6 lipca
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.