Przed nami spotkania ćwierćfinałowe kobiet podczas Wimbledonu. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Karolina Muchova z Angelique Kerber. Zobacz typy na ten mecz.

Darmowe typy bukmacherskie z Wimbledonu

Darmowe typy bukmacherskie z Wimbledonu

Kerber niewątpliwie jest bardziej doświadczoną zawodniczką o dużo większych możliwościach i potencjale. Jednak trzeba też zaznaczyć, że NIemka swoje najlepsze lata gry ma już za sobą.

Muchova niewątpliwie będzie chciała sprawić niespodziankę i pokonać bardziej utytułowaną rywalkę. Przed Wimbledonem radziła sobie dosyć przeciętnie, ale podczas tej imprezy idzie, jak burza. Bowiem wygrywał kolejno swoje mecze z Zhang, Giorgi, Pavluchenkovą oraz Bados.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Kerber natomiast jest na fali. Po zwycięstwie w Bad Homburg liczy na kolejny dobry występ. Podczas Wimbledonu ogrywała kolejno Stojanovic, Tomo, Sasnovich oraz w poniedziałek Gauff, która posiada ogromne możliwości i talent.

To wszystko sprawia, że trudno uwierzyć tutaj w jednostronny pojedynek. Obie zawodniczki na pewno po swoich dobrych występach we wcześniejszy rundach będą chciały potwierdzić swoją wartość.

Spotkanie Muchova – Kerber można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Muchova – Kerberover 19.51.47STS
Poprzedni artykułWimbledon 2021: Bolt – Norrie typy bukmacherskie – 1 lipca
Następny artykułWimbledon 2021. Typy bukmacherskie na mecz Berrettini – Hurkacz – 9 lipca
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.