W piątek 8 stycznia czekają nas pojedynki w snookerowej Lidze Mistrzów. Emocji można powiedzieć śmiało, że nie zabraknie od samego południa, ponieważ pierwsze mecze czekają nas już od godziny 13:30.

Pewne typy z snookera na dzisiaj

Pewne typy z snookera na dzisiaj

Ja osobiście wybrałem kilka typów na dzisiejszy dzień, które według mnie mają spore szanse powodzenia. Dodać jest warto, że gra toczy się do trzech wygranych frejmów.

Higgins – Selt

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż wygrana tego pierwszego. Higins przewyższa rywala znacząco. Jest przede wszystkim bardziej doświadczonym i solidniejszym zawodnikiem od Selta.

Higgins potrafi budować wysokie, wygrywające brejaki. Nie gra chaotycznie i potrafi zmobilizować się na najważniejsze momenty. Tego na pewno nie można powiedzieć o Selcie. Dodać trzeba, ze John wygrał obie grupy podczas Ligi Mistrzów.

Fortuna bonus za darmo

Selby – Ford

Na pewno zdecydowanie więcej atutów na wygranie tego meczu ma Selby, który zajmuje czwarte miejsce w rankingu. Dla porównania Ford to obecnie dwudziestu dzieli zawodnik rankingu.

Selby trzeba jasno powiedzieć, ze potrafi dużo lepiej kontrolować bilę. Gra przede wszystkim lepiej technicznie i to wszystko powinno zaowocować, ze podczas tego meczu okaże się wygrany.

Donaldosn – Xintong

Spodziewam sie tutaj dosyć wyrównanego i długiego spotkania. Zmierzą się zawodnicy o podobnym potencjale i trudno spodziewać się, że któryś z nich zaśłużenie solidną grą. Wystarczy zobaczyć a ich ostatni mecz z płowy października, który zakończył się wygrana Azjty 4-3.

Spotkania z snookera można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Higgins – Selt11.35STS
Selby – Ford11.65Fortuna
Donaldosn – Xintongover 4.5 frejma1.47STS

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na 6 stycznia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 10 stycznia (niedziela)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.