Jedno z piątkowych spotkań podczas turnieju w pań w Monterrey będzie to rywalizacja pomiędzy Karoliną Schmiedlova z Tormo Sorribes. Faworytką tego spotkania jest ta druga zawodniczka i powinna te spotkanie wygrać dosyć pewnie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Dodać jest warto już na samym początku, że różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ wynosi blisko pięćdziesiąt pozycji w rankingu WTA. Do tego trzeba powiedzieć, że Tormo znajduje się w dużo lepszej dyspozycji od swojej rywalki.

Niewątpliwie Sorribes Tormo do tego pojedynku przystąpi bardzo dobrych nastrojach. Bowiem w poprzednim tygodniu okazała się najlepszą zawodniczką podczas imprezy w Guadalajara, gdzie to okazywała się lepsza, m.in. od Bouchard oaz Bouzkovej.

Niewątpliwie faworytką tego pojedynku jest Tormo, która znajduje się w dobrej dyspozycji po ostatnim swoim występie i na pewno będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony w tej imprezie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

W dodatku Sorrbies miała dosyć „częścią” w drugiej rundzie, ponieważ podczas pojedynku w drugiej rudzie nie rozegrała żadnej piłki z powodu kontuzji rywalki. Dodać trzeba również warto, że z dobrej strony zanotowała się również w Abu Dhabi, gdzie doszła do ćwierćfinału, a swoje spotkania wygrywała chociażby z Perą, czy też Podoroską.

Schmiedlova zaznaczyć jest warto, że jest gra na hardzie nie prezentuje się za dobrze. Swoje największe osiągnięcia ta zawodniczka osiąga w swojej karierze na clayu. Owszem doszła do trzeciej rundy tego turnieju. Jednak nie można zapominać, że nie miała zbyt trudnych rywalek, ponieważ w dwóch wcześniejszych meczach ogrywała kolejko Boulter oraz Paolini, ale nie były to zbyt mocne rywalki.

Spotkanie Schmiedlova – Sorribes Tormo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Schmiedlova – Sorribes Tormo21.45STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 13 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 24 marca. Pewniaki na dziś
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.