Ostatnie sobotnie spotkanie w PKO Ekstraklasie będzie to rywalizacja w Warszawie, a tam miejscowa Legia powalczy o ligowe punkty z Wartą Poznań. Początek tej potyczki zaplanowano na godzinę 20:00.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Śmiało można powiedzieć, że już na starcie Legia zyskuje bardzo dużo w porównaniu do swoich rywali. Wojskowi, jak dobrze wiadomo grają co sezon o Mistrzostwo Polski, zaś Warta jest to beniaminek. Dodać trzeba, że ten mecz zostanie rozegrany również w Warszawie, co jest sporą przewagą gospodarzy.

Patrząc na rozgrywki ligowe to gospodarze prezentują dobrą jakość, gdzie regularnie punktują,a do tego ich styl gry z meczu na mecz jest coraz lepszy. Chociaż nie można zapominać, ze największym problemem Legii jest defensywa. W tym elemencie gra ich nie wygląda za dobrze. Chociaż z drugiej strony podczas dzisiejszej rywalizacja nie spodziewam się, aby mieli sporo pracy w tym elemencie. Bowiem, jak dobrze wiadomo Warta jest przede wszystkim nastawiona na defensywę. A swoich szans szuka wyłącznie z kontry i stałych fragmentów gry.

Legia powinna wygrać te spotkanie. Chociaż można być pewnym, że na pewno nie będą mieli łatwego zadania, Warta jest niezwykle wygonionym rywalem.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w Superbet

Warta swojej taktyki i schematu gry nie zmieni. Z pewnością będą nastawieni na obronę. W tym elemencie radzą sobie niezwykle solidnie. Są wstanie bronić się większości zawodników i co najważniejsze wychodzi dla nich bardzo dobrze. Chociaż również przekłada się od razu na osiągane wyniki w ofensywie, gdzie nie strzelają wielu bramek.

Z pewnością gospodarze będą znajdować się przez większość czasu przy piłce, a także stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Bardzo dobrze w polu karnym potrafi odleźć się Pekhart, który przede wszystkim swoimi warunkami fizycznymi ejst bardzo groźny dla większości rywalu. A dodać jest warto, ze szansę na grę od pierwszej mają chociażby Kapustka, Luqinghas, Mlandenovic, czy też Martins.

Reasumując, nie powinien być to pojedynek, w którym to zobaczymy sporo bramek. Nie mniej jednak Legia od swoich rywali jest dużo mocniejszą ekipą i powinni to potwierdzić podczas tej rywalizacji.

Spotkanie Legia Warszawa – Warta Poznań można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Legia Warszawa – Warta Poznań11.30STS
Legia Warszawa – Warta Poznańunder 3.51.42STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 10 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 19 marca. Pewniaki na dziś
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.