Przed nami kolejny dzień turnieju w Monte Carlo. Jedno z wtorkowych pojedynków, jaką będą miały miejsce 13 kwietnia będzie to konfrontacja pomiędzy Runde Holgerem z Casperem Ruudem. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest tej drugi zawodnik, który z pewnością te spotkanie jest wstanie zakończyć w dwóch setach.

Darmowe pewniaki z ATP Monte Carlo

Darmowe pewniaki z ATP Monte Carlo

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami trzeba na samym początku dodać, że jest ogromna, ponieważ wynosi blisko trzysta miejsc. Wynika to z tego, że Rune dopiero rozpoczyna swoją karierę sportową. Natomiast, jak dobrze Ruud od dłuższego czasu należy do czołowych zawodników.

Ostatnie występy Rune na pewno nie był najlepsze. Bowiem regularnie przegrywał swoje pierwsze spotkania. W Santiego challenger nie był wstanie urwać seta nawet Baeza podczas challengera w Barbella nie przeszedł kapitalizacji. Chociaż raz o nim w tym sezonie mogliśmy usłyszeć, gdzie sensacyjnie doszedł do ćwierćfinału w Santiago. Jednak, jak widać była to jednostkowy występ tego zawodnika.

Trudno uwierzyć, aby Ruud mógłby mieć tutaj problemy z rywalem. Owszem Caspet dopiero rozpoczyna swoją grę na clayu w tym sezonie. Jednak spokojnie stać jego tutaj na wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Ruud niewątpliwie jest to zawodnik, które swoje największe osiąga na clayu. Możliwości ma spore co zresztą pokazał w poprzednim sezonie, gdzie sezon zakończył z bilansem 17/9.

Sezon na mączce ten zawodnik na pewno niezbyt dobrze rozpoczął. Bowiem przed tygodniem w Marbella w ćwierćfinale. A na pewno oczekiwano do niego zdecydowanie więcej. Tym bardziej, że przegrał pojedynek z Alcarazem. Podczas tego spotkania niewątpliwe Norweg wszystkie atuty będzie miał po swojej stronie co powinno zaowocować jego wygraną.

Spotkanie Delbonis – Mannarino można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Delbonis – Mannarino11.31STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 8 kwietnia
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 18 kwietnia
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.