Czas na kolejne pojedynki w NBA i noc pełną emocji w tych rozgrywkach. Ostatnie spotkanie, które rozpocznie się dzisiejszej nocy czasu polskiego będzie to rywalizacja pomiędzy Portland z New York Knicks. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 04:00.

Skuteczne typy z NBA za darmo

Skuteczne typy z NBA za darmo

Bukmacherzy w roli wyraźnych faworytów tego spotkania stawiają gospodarzy. Jednak ja osobiście nie byłbym tego taki pewny. I stąd mój typ na dodatni handicap w stronę ekipy Knicks +8.5 i trochę bardziej ryzykowne +6.5 punkta. Bowiem, jeśli gospodarze nawet wygrają ten mecz nie będzie to zbyt wysoka i przekonująca wygrana.

Ekipa Portland ma swoje problemy i śmiem twierdzić, że będą one widoczne podczas tej rywalizacji, Trudno w ogóle stwierdzić w jakiej dyspozycji znajduje się ten zespół. Bowiem przez COVID przez blisko tydzień ta drużyna nie rozegrała żadnego spotkania.

Przed tą przerwą w dodaktu stracili Nurkica, który odnosił kontuzja złamania nadgarstka. W dodatku kontuzji dwa dni później bawił się McCollumen, który ma problemy ze stopą. To wszystko sprawiło, że ofensywa tego zespołu straciła bardzo dużo na jakości. Obecnym liderem tego zespołu jest Lillard, ale nie chce mi się wierzyć, aby to wystarczyło na gości.

Fortuna bonus za darmo

Tym bardziej, że Knicks prezentują się kapitalnie w defensywie. Oberona jest to ich mocna strona i jestem przekonany, że będzie to widoczne podczas tego spotkania. Obecnie zajmują piąte miejsce w tym elemencie. Dodać trzeba, ze prezentują się w gry z dystansu, gdzie maja wysoką skuteczność, bo wynosi ona blisko 31%.

Ogromny wpływ na grę tego zespołu ma Randle, którego stać na kapitalną grę. Zresztą potwierdzić to już nie teraz, gdzie jest wstanie nie tylko zdobywać sporo punktów, ale i sporo asystuje, ale poza tym daję jakość w defensywie.

Reasumując, problemy gospodarzy przede wszystkim kadrowe powinny odbić się dla nich podczas tego spotkania. Knicks na pewno będą walczyć i przede wszystkim znajdują się w rytmie meczowym, a to powinno zaowocować dla nich wygraną.

Spotkanie Portland – New York Knicks można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Portland – New York KnicksNYK + 8.51.42STS
Portland – New York KnicksNYK + 6.51.62Fortuna
Poprzedni artykułMainz – Lipsk: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 stycznia
Następny artykułManchester United – Sheffield United: Darmowa typy na mecz, analiza, stream – 27 stycznia
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.