Jedno z ostatnich dzisiejszych spotkań podczas turnieju ATP w Cagliari będzie to konfrontacja pomiędzy Laslo Djere z Johnem Milllmanem. Chyba nikogo nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Owszem w rankingu ATO to wyżej sklasyfikowany jest Millman, który zajmuje czterdziestą czwartą pozycję. Djere natomiast zajmuje pięćdziesiąta siódmą pozycję.

Jednak trzeba tutaj zaznaczyć, że John nie należy do zawodników, którzy dobrze radzą sobie na clayu. Na tej nawierzchni ten zawodnik regularnie ponosili porażki. Na przestrzeni ostatnich lat jedynie dobry rezultat osiągał w 2018! Od tamtego momentu wygranie meczu na clayu przychodzi dla niego z wielkim trudem.

Trudno spodziewać się tutaj tego, aby Milmman byt wstanie zagrozić Djere. Po pierwsze nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Po drugie gra na hardzie nie wygląda dla niego za dobrze” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Djere co sezon na clayu radzi sobie bardzo dobrze. Warto jest przypomnieć wyłącznie poprzedni rok, gdzie to było rozegranych niewiele turniejów. A on wygrał dwadzieścia dwa starcia i dziewięciokrotnie przegrywał! Również w tym sezonie ma za dobą dobre występu na clayu, gdzie w Santiago i Buenos Aires dochodził do ćwierćfinałów.

Warto ejst dodać, ze Millman znajduje się w bardzo słabo dyspozycji. Przegrywa mecz za meczem. Nawet w starciach, w których był faworytem i to na hardzie dosyć regularnie ponosił porażki! Owszem niespodziewanie pokonał w Cagliari – Corię, ale bym w żadnym wypadku nie przekonywał do tego zwycięstwa zbyt dużej uwagi.

Spotkanie Djere – Millman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Djere – Millman11.35STS
Poprzedni artykułBonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto
Następny artykułTypy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 13 kwietnia
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.