Ostatnie niedzielne spotkanie w PKO Ekstraklasie będzie to rywalizacja pomiędzy Legią Warszawa z Cracovią. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są Wojskowi, którzy przewyższają znacząco swoich przeciwników.

Manchester United – Burnley: Typ i analiza

Manchester United – Burnley: Typ i analiza

Rożnica klas pomiędzy tymi zespołami śmiało trzeba powiedzieć, że jest bardzo dużą. Ledwie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli zaś Pasy mając dwadzieścia trzy „oczka” zajmują czternastą lokatę.

Obecna dyspozycja również przemawia za Legia. Bowiem Pasy na przestrzeni pięciu ostatnich potyczek zanotowali zaledwie jedną wygraną. W tym samym okresie ekipa Legii wygrała cztery mecze i tylko raz zremisowała.

Legia niewątpliwie obecnie przeważa nad swoimi rywalami i to bardzo wyraźnie. Jeśli nie zlekceważą swoich rywali to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w Superbet

Nie da się ukryć, że Legia znacząco poprawiała swoją jakość w grze w porównaniu do początku sezonu. Teraz można śmiało powiedzieć, ze stanowią solidny kolektyw. To wszystko przekłada się również na osiągnięte rezultaty, gdzie regularnie punktują.

Tego nie można powiedzieć o Cracovii, która wydaje się zagubiona. Pasy w żadnym wypadku nie prezentują jakości swojej z poprzedniego sezonu. Zdarzają im się bardzo słabo słabe mecze. Nie są wstanie ustabilizować swojej dyspozycji.

Spotkanie Legia Warszawa – Cracovia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Legia Warszawa – Cracovia11.51STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 13 kwietnia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 24 kwietnia (sobota). Najlepsze pewniaki dnia
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.