W piątkowy wieczór, tj. 15 stycznie rozpocznie się szesnasta kolejka niemieckiej Bundesligi. Jedyny spotkanie, jakie będzie miało miejsce w tym dniu będzie miało miejsce w Berlinie, a tam miejscowy Union o ligowe punkty powalczy z Leverkusen.

Union Berlin – Leverkusen: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Union Berlin – Leverkusen: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Śmiało można powiedzieć, że emocji w tym meczu nie bezie brakować. Obie ekipy prezentują się z całkiem dobrej strony od samego początku spotkania i swoją dobrą dyspozycję na pewno będą chcieli potwierdzić również podczas najbliższej rywalizacji.

Gospodarze trzeba powiedzieć, że od początku sezonu zaskakują. Obecnie zajmują wysokie piąte miejsce w tabeli i na pewno nie można ich lekceważyć. Bowiem, jako całość są solidnym kolektywem. Pomimo, że cały czas brakuje w tym zespole czołowe zawodnika, czyli Maxa Kruse to ta ekipa punktuje.

Union cały czas zaskakuje. Owszem na pewno pod względem doświadczenie znacząco dostają od gości, ale w żadnym, wypadku nie można ich lekceważyć” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna bonus za darmo

Największym problemem Bayeru są braki kadrowe. Cały czas ta druyna ma problemy z urazami. Podczas tego spotkania przyjezdni będą musieli poradzić sobie bez Ariasa, Paulinho, Aranguiza, Ballarabiego, Dendera, Weisera i Palaciosa.

Jednak Aptekarze pokazali podczas Pucharu Niemiec, że nie stracili zbytnio na jakości pomimo braków kadrowych. Pewnie wygrali swoje spotkanie z Frankfurtem. W dodatku patrząc na kadrę to na pewno mają kim straszyć: Bailey, Schick, czy Diaby powinni dać się tutaj we znaki swoim rywalom.

Reasumując, możliwości na pewno znacznie większe mają goście. Jednak Union można być pewnym, że łatwo tutaj broni nie sprzeda i będzie walczył o korzystny dla siebie wynik. To wszystko sprawia, że według mnie bramki powinny paść z jednej i drugiej strony.

Spotkanie Union Berlin – Leverkusen można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Union Berlin – Leverkusenover 2.51.87STS
Union Berlin – LeverkusenBTTS1.66Fortuna

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 12 stycznia (wtorek)
Następny artykułTypy bukmacherskie na 20 stycznia. Pewniaki za darmo
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.