Śmiało można powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Belenenses z Porto ma tylko jednego faworyta i jest im zespół gości. Każdy inny rezultat niż brak zwycięstwo Porto śmiało można powiedzieć, że będzie to spora niespodzianka.

Pewne typy bukmacherskie na mecz Belenenses – Porto

Pewne typy bukmacherskie na mecz Belenenses – Porto

Gospodarze trzeba śmiało powiedzieć, że spisują się niezwykle przeciętnie od początku sezonu. I trzeba powiedzieć, że będzie dla nich bardzo ciężko utrzymać się w lidze. Obecnie maja zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Jednak an pewno trudno myśleć jest o wygraniu meczu, jak ma się się ogromne problemy w ofensywie. Strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielkim trudem. W szesnastu meczach mają zaledwie osiem trafień. A jest to niewątpliwie zdecydowanie najgorszy wynik w całej lidze. A trzeba powiedzieć, że podczas tej rywalizacji okazji do strzelania bramki na pewno będą mieli bardzo niewiele.

„Porto trzeba śmialo powiedzieć, że przewyższa swoich przeciwników minimum o jedną klasę. Potencjał na pewno mają zdecydowanie większy od swoich rywali. Jakość gry również ich przewyższa. Teraz muszą to potwierdził na boisku” – pisze typer portalu

Bonus bez depozytu w Superbet

Porto co tutaj dużo mówić jest zdecydowanie mocniejszym zespołem minimum o jedna klasę od swoich przeciwników. Możliwości, potencjał, doświadczenie, organizacja gry również przemawia wyraźnie za tym zespołem.

Smoki chcąc walczyć o czołowe miejsca na koniec sezonu na pewno podczas takich rywalizacji, jak te muszą wygrywać. A nastroje na pewno są bardzo dobre, bowiem w ostatnich starciach regularnie punktowali. Trzeba również dodać, że Porto pod względem kadrowym również jest dużo mocniejszą ekipą od rywali.

Reasumując, jeśli Smoki nie zlekceważą swoich przeciwników i podczas tej rywalizacji zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć komplet punktów w tym meczu. A na pewno spokojnie stać ich na takie osiągnięcie.

Spotkanie Belenenses – Porto można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Belenenses – Porto21.46STS
Belenenses – PortoBTTS NIE1.47Fortuna
Poprzedni artykułWolves – Arsenal: Darmowe typy bukmacherskie, stream i analiza – 2 lutego
Następny artykułTypy bukmacherskie, analiza, stream meczu: Atalanta – Torino – 6 lutego
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.