W obecnym tygodniu oprócz French Open rozpocznie się turniej na trawie w Stuttgarcie. Jedno z wtorkowych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Dominikiem Koepferem z Jurim Rodionovem. Faworytem tego pojedynku niewątpliwie jest Dominik, który pod względem doświadczenia, potencjału i możliwości przewyższa swojego rywala.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Dominik to obecnie pięćdziesiąta dziewiąta rakieta męskiego tenisa, zaś Jurij sklasyfikowany jest na sto czterdziestej drugiej pozycji.

Dla obu zawodników będzie to pierwszy mecz na trawie w tym sezonie. Jednak w poprzednich sezonach dużo lepiej wygląda to po stronie Dominika.

Koepfer jest dużo lepszym zawodnikiem od swojego rywala. I jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie powinni wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w Superbet

Patrząc na wyniki obu tych zawodników to zdecydowanie to lepiej wygląda po stornie Dominika. Koefper ma za sobą udane turnieje w Genevie i French Open.

Tego na pewno nie można powiedzieć o Rodionovie, który na przestrzeni ostatnich dziesięciu meczy wygrał zaledwie dwa mecze. W dodatku były to zwycięstwa w eliminacjach do turniejów.

Spotkanie z Chardy – Hanfmann można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Chardy – Hanfmann 11.45Fortuna
Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner
Następny artykułEURO 2020: Darmowe typy na mecz Walia – Szwajcaria – 12 czerwca
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.