Jedno z ostatnich niedzielnych pojedynków podczas French Open będzie to mecz, w którym to zmierzą się ze sobą Serena Wiliams z Eleną Rybakiną. Faworytką tego pojedynku niewątpliwie jest ta pierwsza zawodniczka.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Na samym wstępie trzeba dodać, że doświadczenie, potencjał, czy jakość gry na pewno przemawiają za Syreną. Pomimo swoich lat Amerykanka nadal znajduje się w ścisłej czołówkę, bowiem jest to obecnie ósma rakieta męskiego tenisa. Elena natomiast sklasyfikowana jest na dwudziestej drugiej pozycji.

Jeśli natomiast zobaczymy na bilans spotkań obu zawodniczek na clayu w tym sezonie to wynosi on po cztery zwycięstwa i dwie porażki.

Wiliams na pewno nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak cały czas gra na swoim dobrym poziomie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w Superbet

Amerykanka na clayu nie notował nigdy tka dobrych wyników, jak na mączce. Jednak w tym turnieju nie miała żadnych większych problemów z ogrywaniem rywalek, gdzie kolejno ogrywała Begu, Buzernascu oraz Colins.

Rybakina natomiast można powiedzieć, że miała nieco szczęścia w losowaniu. Bowiem we wcześniejszych trzech meczach miała niezwykle przeciętnie rywalki, bowiem kolejno pokonywała Vesinę, Hibino oraz Jacquemot.

Spotkanie Williams – Rybakina można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Williams – Rybakina11.44Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 2 czerwca (środa). Darmowe pewniaki
Następny artykułAktualny kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.