Przed nami kolejny turniej tenisowy w tym sezonie. W obecnym tygodniu Panowie rywalizacją, m.in. w Monachium. Na wtorek 27 kwietnia zaplanowano ostanie mecze pierwszej rundy w tych rozgrywkach. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Martinem z Struffem.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że wyraźnym faworytem tego spotkania jest na pewno Struff, który przewyższa swojego rywala i to dosyć wyraźnie. Pokazuje to chociażby ranking, gdzie tych zawodników dzieli blisko siedemdziesiąt miejsc.

Martin owszem w tym sezonie wygrał osiem spotkań na mączce, ale trzeba podkreślić, że podczas challengera w Concepcion zagrał porywający turniej, gdzie to doszedł do półfinału. W pozostałych swoich występach grał niezwykle przeciętnie.

Struff ma wszystkie niewątpliwie atuty podczas tego spotkania za sobą i jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie to powinien wygrać te starcie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w Superbet

Struff na pewno liczy na dobre zaprezentowanie się podczas tego turnieju, ponieważ jak dobrze wiadomo gra u siebie, widać jest to na pewno dodatkowa motywacja, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Do tego chce na pewno zaprezentować się za swój występ w Monte Carlo, gdzie to odpadł w pierwszej rundzie. Jednak trzeba przyznać, że nie miał łatwego rywala, ponieważ przyszło mu rywalizować z Dimitrovem. Wszystkie atuty Niemiec ma za sobą i powinien to potwierdzić jedynie podczas tego starcia.

Spotkanie Martin – Struff można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Martin – Struff21.34STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 24 kwietnia (sobota). Najlepsze pewniaki dnia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 30 kwietnia. Pewniaki za darmo
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.