Przed nami mecze dziewiętnastej kolejki koszykarskiej Euroligi. Jedno z tych meczy będzie to potyczki w Turcji, a tam dojdzie do pojedynku pomiędzy Efesem z Albą Berlin. Faworytami tego meczu są Ci pierwsi i nie powinini mieć większych problemów z wygraniem tego meczu.

Typy z Euroligi na dzisiaj za darmo

Typy z Euroligi na dzisiaj za darmo

Gospodarze cały czas mają spore szanse na grę w playoffach, ponieważ strata do ósmej Valencii jest nie dosyć niewielka. Chcąc osiągnąć ten cel na pewno trzeba wygrywać u siebie i z tak dosyć przeciętnymi zespołami, jak Alba.

Nastroje w zespole z Efesu na pewno są dobre po tym, jak w ostatnim meczu wyjazdowych zanotowali niezywkle wysoką i przekonującą wygraną. Pokonali, aż 102-80 Lyon. Kapitalne spotkanie rozegrał Mici, który zdobył dwadzieścia trzy punkty. Po szesnaście rzucili Larkin i SNgleon. Jednak trzeba dodać do tego bardzo dobrą grę Anfersona pod koszem, gdzie ten zawodnik zebrał jedenaście piłek.

Drużyna Efesu jest mocniejszą drużyną. Do tego trudno spodziewać się, żeby ekipa Alby postawiła trudne warunki Turkom Tym bardziej na wyjeździe” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betclic kod promocyjny 2021

Ekipa niemiecka gra od początku bardzo słabo. Wygrali zaledwie jeden z pięciu ostatnich meczy. Trzeba dodać, że nie była to żadna przekonująca wygrana, bo skromna 95-91 z Baskonia. Przed tygodniem podejmowali na własnej hali ekipą Maccabi, gdzie to można powiedzieć, że przez większość nie mieli nic do powiedzenia. Już po pierwszej połowie ekipa z Izraela kontrolowała przebieg tego meczu i prowadzenia nie oddała do końca.

Jeśli zobaczymy na tą drużynę to trudno spodziewać się tak solidnych zawodników co gospodarzy. Przede wszystkim ekipa Alby zbudowana jest na rodzimych zawodnikach, gdzie to nie am zdecydowanego lidera. Podczas gry z Maccabi szansę na grę dostało dostało, aż dziesięciu zawodników. Najwięcej punktów zdobył Fontecchio – piętnaście. Jednak kapitalny mecz rozegrał wówczas Grenger, który na pewno będzie chciał pokazać się z tej strony z jak najlepszej strony.

Reasumując, faworytami tego meczu są gospodarze. Jeśli ekipa Efesu nie zlekceważą rywala i zagra przynajmniej na takim poziomie co podczas ostatniego meczu to spokojnie powinna wygrać ten mecz.

Spotkanie Efes – Alna Berlin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Efes – Alna BerlinEfes -6.51.44STS
Efes – Alna BerlinHT/FT – 11.36Fortuna

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 10 stycznia (niedziela)
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj – 15 stycznie. Pewne typy.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.