Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane wszystkim graczom za typowanie męczy. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14% za typowanie meczy

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14% za typowanie meczy

Trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera wForuna jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. A warto jest wiedzieć, że do zmagań ligowych wróciły już czołowe o europejskie, jak m.in. Premier League, czy Bundeslidze.

Gracz, który chce skorzystać z akcji „Happy Hours ” musi mieć na uwadze, że jest ona dostępna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl w następujących dniach: wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Obstawienie meczy bez podatku w Fortunie:

Bukmacher eFortuna PL kwalifikuje wyłącznie kupony AKO zagrane za minimum 2 PLN, na których to muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia.

Każde zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej lub ” na żywo”. Jednak na uwadze warto jest mieć to, iż kurs każdego zdarzania nie może być mniejszy niż 1.30.

Kod promocyjny w STS 2022

Po spełnieniu powyższych warunków Bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygrana o 14%. Dodać trzeba, że nie ma limitów co do zagranych kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eFortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online na start oferuje graczom Specjalna akcje promocyjna, w której to za samo założenia konta gracz otrzyma 20 PLN. Zaznaczyć jest warto, że również pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 600 PLN.

Nie można również zapominać, że po dokonaniu drugiego depozytu otrzyma.premie jej równowartości, aż do 2100 PLN.

Jednak wyżej wspomniane bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces można powiedzieć, że zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na Wimbledon w STS. Codzienne bonusy dla typerów
Następny artykułAktualny kod promocyjny w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.