Jedno z wtorkowych spotkań podczas turnieju w Guayaquil będzie to rywalizacja pomiędzy Casanovą z Carballesem Baena. Faworytem tego meczu i to wyraźnym jest ten drugi zawodnik i to on powinien zanotować pewną wygraną podczas tego meczu.

Casanova – Carballes Baena: Typ i analiza

Casanova – Carballes Baena: Typ i analiza

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo dużą. Roberto nie raz pokazywał się z dobrej strony i występował na kortach z najlepszymi zawodnikami. Fakt, że sklasyfikowany był najwyżej na 70 miejscu najlepiej to pokazuje. Dla porównania jego najbliższy rywal nigdy nie wskoczył nawet do TOP 200.

Casanova w dodatku przez zdecydowana większość sezonu nie grał. Bowiem po jednym z ITFów w marcu do gry powrócił na jeden występ we wrześniu. I można powiedzieć, że ten turniej jest to dla niego pierwsze impreza od dłuższego czasu.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

W dodatku musiał przejść tutaj przez kwalifikacje, aby móc zagrać w turnieju głównym. Pomimo, że nie miał trudnych rywali, ponieważ do obu meczy z Matosem i Lamą przystąpił, jako zdecydowany faworyt to jednak gra nie była zbyt porywająca w jego wykonaniu. W dodatku z tym ostatnim zawodnikiem był blisko przegranej, ponieważ trzecia partia zakończyła się po TB.

Owszem ostatnie wyniki w wykonaniu Carballes Baena na pewno nie byly zbyt udane. Jednak też trzeba przyznać, że ten zawodnik miał sporo pecha, ponieważ przychodziło mu rywalizować z bardzo mocnym zawodnikami. Bowiem swoje mecze przegrywał chociażby z Gironem, Gaquetenm czy też Dimitrovem.

Jednak nie da się ukryć, że potencjał, możliwości, a przede wszystkim ogranie zdecydowanie większe ma Carballes Baena. I jeśli nie zlekceważy swojego rywala to nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania.

Spotkanie Casanova – Carballes Baena można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Casanova – Carballes BaenaCarballes Baena -1.51.46Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów. Typ dnia: Portugalia – Francja – 14 listopada (sobota)
Następny artykułLiga Narodów: Typ i analiza meczu Bośnia – Włochy – 18 listopada (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.