Przed nami spotkania piątej kolejki niemieckiej Bundesligi w piłce ręcznej. Jedno z czwartkowych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Rhein-Neckar z HBW Balingen-Weilstetten. Trzeba podkreślić, że gospodarze są zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Rhein-Neckar – HBW Balingen-Weilstetten: Typ i analiza

Rhein-Neckar – HBW Balingen-Weilstetten: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Patrząc w dodatku na to, że drużyna Rhein – Necker zagra ten pojedynek u siebie to mają dodatkowy atut. Patrząc na spotkania bezpośrednie to zdecydowanie przemawiają one za zespołem gospodarzy. W poprzednim sezonie padały wyniki 42:28, 33:23 oraz 25:32.

freebet na start bez wpłaty własnej

Gospodarze przecież to drużyna, która gra o najwyższe cele w lidze. Podczas takich pojedynków jak te dzisiejsze stać ich spokojnie na wygraną i to bez żadnych większych problemów. Poza myśląc o Mistrzostwie nie mogą tracić punktów z tak przeciętnymi zespołami jak HBW.

Z pewnością goście będą mieli spore problemy z zatrzymaniem takich zawodników jak Gensheimer, Koglbacher, czy Fahr. Przede wszystkim ze strony dwójki tych pierwszych można spodziewać się sporej ilości punktów podczas tego pojedynku.

Śmiało można powiedzieć, ze pomiędzy zespołami Rhein-Neckar, a HBW Balingen-Weilstetten jest przynajmniej jeden poziom różnicy. Wszystkie atuty gospodarze mają po swojej stornie muszą to jedynie potwierdzić na parkiecie” – pisze ekspert portalu dtypy.pl

Zespół HBW Balingen-Weilstetten jak wygrywał to przede wszystkim na własnym obiekcie. Na wyjazdach ponosili porażki z Magdeburgiem oraz Hannover-Burgdorf. Zgadza się były to wymagający rywale, ale trzeba też podkreślić, że również i dzisiaj czeka ich bardzo trudna przeprawa, gdzie o dobry wynik nie będzie łatwo. Jak uda się przyjezdnym nawiązać walkę z gospodarzami to już będzie spore osiągnięcie.

Reasumując, możliwości zdecydowanie przemawiają za zespołem gospodarzy. Różnica w potencjale, możliwościach zdecydowanie przemawia za Rhein- Necker i powinno to być wszystko widoczne na parkiecie.

Spotkanie Rhein-Neckar – HBW Balingen-Weilstette możesz obejrzeć online w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Rhein-Neckar – HBW Balingen-WeilstetteRhein-Neckar – 6.51.51Fortuna

Poprzedni artykułTyp dnia z eliminacji Mistrzostw Europy: Litwa – Portugalia – 10 września (wtorek)
Następny artykułBundesliga darmowe typy dnia – 14 września (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.