Portugalczycy do pojedynku z Litwa przystąpią jako zdecydowanie faworyci. Trudno jest uwierzyć, żeby nasi sąsiedzi byliby wstanie sprawić problemy dla zdecydowanie wyżej notowanych rywali.

Litwa – Portugalia: Typ i analiza

Litwa – Portugalia: Typ i analiza

Portugalia spotkania eliminacyjne rozpoczęły od dwóch remisów. Najpierw bezbramkowo podzieli się punktami z Ukrainą, następnie wynikiem 1-1 zakończyła się ich konfrontacja z Serbią. Nad zespołem z Bałkanów wzięli rewanż w sobotę, gdzie to po bardzo ciekawym pojedynku wygrali 4-2.

Niewątpliwie było to bardzo ważne zwycięstwo dla podopiecznych Santosa, ponieważ dzięki niemu awansowali na drugie miejsce w grupie. teraz mają dobrą okazję, żeby na nim się umocnić . Warunek jest prosty, muszą zdobyć komplet punktów. Nie da się ukryć, ze nie będzie to trudne zadanie.

Litwini obecnie mają zaledwie jeden punkt na swoim koncie i są zdecydowanie najsłabszym zespołem w grupie B. Tracą dużą ilość bramek, a poza tym strzelenie gola przychodzi dla nich z wielkim trudem. Poza tym pod względem sportowym zdecydowanie odstają od swoich przeciwników.

„Portugalczycy niewątpliwie wygrają swoje najbliższe spotkanie, ale również trudno spodziewać się pogromu” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Przebieg tego pojedynku nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ od pierwszej do ostatniej minuty tempo będą dyktować podopieczni Santosa, którzy pod względem technicznym są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich przeciętym, Jednak jak dobrze wiadomo Portugalczycy lubią otrzymywać się przy piłce, ale za wszelką cenne nie forsują tempa, gdy udaje im się wyjść na prowadzenie.

freebet na start bez wpłaty własnej

Trudno też spodziewać się, ze Litwini byliby wstanie strzelić bramki swoim rywalom. Warto jest spojrzeć na ich ostatni pojedynek z Ukrainą, gdzie to przez cały pojedynek oddali zaledwie jeden celny strzał.

Reasumując, faworytami tego pojedynki są Portugalczycy, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego meczu. Jednak z drugiej strony ten zespół nie ma w swoje naturze „dobijania rywala”.

Spotkanie Litwa – Portugalia możesz obejrzeć online w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Litwa – Portugaliaunder 3.51.60Fortuna
Poprzedni artykułTypy dnia z eliminacji Mistrzostw Europy na piątek – 6 września
Następny artykułTyp dnia z piłki ręcznej: Rhein-Neckar – HBW Balingen-Weilstetten – 12 września (czwartek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.