Jedno z wtorkowych pojedynków w rozgrywkach walijskiej Cymru Premier będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami TNS z Newtown. Zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji są gospodarze i nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

TNS – Newtown: Typ i analiza

TNS – Newtown: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Owszem widoczne jest po ligowej tabeli, osiąganych wynikach, ale też bilansie spotkań bezpośrednich. Zespół TNS wygrał cztery z pięciu potyczek z Newtown, notując zaledwie jedną porażkę.

Przebieg rywalizacji podczas tego meczu nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ to gospodarze od pierwszego gwizdka sędziego będą chcieli narzucić swój styl gry. I z pewnością tak się stanie.

Tym bardziej, ze przyjezdni do potęg nie należą, a zaledwie jedna wygrana w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem. Słabe wyniki tej drużyny biorą się z bardzo słabej postawy w obronie. Przyjezdni nie zachowali, ani razu czystego konta w pięciu minionych meczach.

„Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Ekipa TNS przewyższa rywali bardzo wyraźnie i to pod każdym względem. To wszystko powinno być również widoczne w tym starciu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betfan darmowy kod promocyjny

A warto jest podkreslić, że drużyna TNS jest zdecydowanie najskuteczniejszym zespołem w całej lidze. Gospodarze nie mają przecież żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Fakt, że w ostatnim starciu wygrali, aż 10-0 z ekipą Flint jest tego najlepszym dowodem.

Patrząc również na fakt, jakie te drużyny mają możliwości, potencjał, doświadczenie oraz jakość w swojej grze to trudno spodziewać się, że mogliby mieć jakieś problemem tutaj z rywalem, gdzie to drużyna Newtown może być zepchnięta od pierwszej minuty do obrony.

Reasumując, faworytami tej rywalizacji na pewno są gospodarze. Ekipa TNS, jeśli nie zlekceważy tutaj rywala i zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną, ponieważ są znacznie lepsi od swoich rywali.

MeczTypKursBukmacher
TNS – NewtownTNS – 1.51.56STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Liverpool – Arsenal – 1 października [czwartek]
Następny artykułTyp dnia Polska – Finlandia – 7 października [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.