Czas na dokończenie zmagań w piątej kolejce włoskiej Serie A. Jedno z poniedziałkowych pojedynków będzie miało miejsce na San Siro, a tam AC Milan zmierzy się z AS Romą. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, w którym to emocji można być pewnym, że nie zabraknie od pierwszej minuty.

Milan – Roma: Typy i analiza

Milan – Roma: Typy i analiza

Na samym wstępie trzeba podkreślić, ze obie drużyny czują się bardzo dobrze w ofensywie. Strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielką łatwością. I można być pewnym, że oba zespoły tutaj postawią po raz kolejny na atak niż na ofensywę.

Patrząc na styl obu tych drużyn zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie Milanu, który w tym sezonie jest bezbłędny. Na cztery mecze w Serie A mają same zwycięstwa. Udało im się przecież pokonać chociażby Inter w ostatnim starciu.

Zaznaczyć jest trzeba, że podopieczni Poliliego bramki strzelali we wszystkich ostatnich meczach. I co istotne dwie lub więcej. Duża w tym zasługa przede wszystkim Ibrahimovića, który wypracuje znaczą przewagę z przodu. I na pewno w tym meczu nie raz defensywa Romy będzie miała z nim problemy. Jednak nie można zapominać przecież o takich zawodnikach, jak Leaon, Hernandez, czy Kessie, którzy już wpisywali się na listę strzelców w tym sezonie, ale także wypracowali asysty.

Bonus za darmo na start 20 PLN

Roma na wstępie trzeba podkreślić, że ma ogromne problemy w obronie. W tym elemencie nie stanowią solidnego kolektywu. Zdarzają im się proste błędy, ale i również warto jest zaznaczyć, że nie stanowią solidnego kolektywu. Fakt, że w czterech z pięciu meczy tracili bramki są tego najlepszym dowodem.

Lepiej na pewno to wygląda w defensywie, ponieważ nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. Jednak nie ma się czemu dziwić, ponieważ w swoich szeregach, mają przecież takich piłkarzy, jak Dzeko, Veretout, czy Mkhitaryan.

Reasumując, Milan owszem wygląda na lepiej ułożoną drużynę taktycznie. Jednak z drugiej strony Roma to zespół o sporych możliwościach i ciekawych piłkarzach. To wszystko sprawia, że zapowiada się ciekawy pojedynek, w którym to emocji nie powinno brakować.

MeczTypKursBukmacher
Milan – Romaover 2.51.60STS
Poprzedni artykułTypy dnia z Serie A – 23 października (piątek)
Następny artykułTyp dnia z Ligi Mistrzów – 28 października (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.