Czas na kolejne mecze drugiej rundy Mastersa w Cincinnati. Jedno z poniedziałkowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Gasquetem z Bautista-Agutem. Faworytem tej potyczki jest Roberto i to właśnie on powinien cieszyć się tutaj z wygranej.

Gasquet – Bautista-Agut: Typ i analiza

Gasquet – Bautista-Agut: Typ i analiza

Gasquet nie powinien tutaj większych problemów sprawić rywalom. Przede wszystkim ten zawodnik swoje najlepsze lata gry ma sobą. I już nie notuje takich rezultatów, jak to było wcześniej.

Dodać do tego trzeba również aspekt gry na hardzie. Na tej nawierzchni Gasquet nie radził sobie za dobrze. Przede wszystkim z wymagającymi rywalami, a do takich zawodników na pewno zalicza się Bautsita – Agut.

Francuz w pierwszej rundzie mierzył się z Wolfem. Pomimo, że był faworytem tego meczu nie zaprezentował się zbyt solidnie, ponieważ oba sety były dosyć wyrównane i kończyły się rezultatem 6-4.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Hiszpan na pewno jest głodny gry i sukcesów Możliwości posiada duże co zresztą było widoczne w tym sezonie.Na pewno licyz na lepsze występy niż to miało miejsce w niemieckim Beltt, a tam przegrał swoje dwa spotkania.

Reasumując, Bautista-Agut jest mocniejszym zawodnikiem. Do tego na hardzie prezentuje się bardzo dobrze. Tego na pewno nie można powiedzieć o Francuzie, który to w dodatku swoje najlepsza lata gry ma sobą.

MeczTypKursBukmacher
Gasquet – Bautista-Agut21.55STS
Poprzedni artykułPSG – Bayern Monachium: Typ i analiza meczu 23 sierpnia [niedziela]
Następny artykułTyp dnia: Azarenka – Cornet – 25 sierpnia [wtorek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.