Dosyć ciekawe zapowiada się wtorkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze pomiędzy ekipami Frankfurtu z Moenchengladbach. Oba zespoły w ostatnich tygodniach inie wygrywały swoich pojedynków, ale stać na ich grę można spodziewać się tutaj bramek.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Zarówno gospodarze, ale i przyjezdni mają spore problemy w defensywie. Zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wuelkim trudem. Jednak nadmienić jest trzeba, ze ta sztuka nie udała się tym zespołom ani razu na przestrzeni pięciu ostatnich meczy.

Widać, że blok defensywnych wymienionych drużyn nie jest stabilny, zdarzają im się proste błędy, nawet grając z dosyć przeciętnymi zespołami. Jednak z drugiej strony nie od dzisiaj wiadomo, że te ekipy przede wszystkim preferują ofensywny styl gry. Wolą atakować niż się bronić.

Fortuna bonus za darmo

Śmiało można powiedzieć, że bramek w rywalizacji pomiędzy Franfurtem, z Moenchengladbach nie powinno brakować. Obie te ekipy prezentują podobny styl, a do tego mają spore problemy” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Z drugiej strony trzeba zaznaczyć, ze zarówno Frankfurt, ale Moenchengladbach trafią do bramki rywali swoich rywalizacji regularnie. Zaledwie ta sztuka nie udała się zaledwie raz w pięciu ostatnich pojedynkach.

Nie mają większych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które zamieniają dosyć pewnie na bramki. W dodaktu ku temu mają dobrych piłkarzy. Gospodarze na pewno liczą najbardziej na Silvę i Dosta, którzy są najskuteczniejszymi strzelcami w swoim zespole. Atut Źrebaków natomiast jest taki, że nie ma jednoznacznego strzelca w tym zespole. Spoczywanie bramek leży na całym zespole, ale trzeba dodać, że ciekawych piłkarzy to posiadają w swoich szerach, ponieważ szansę na grę mają Stindl, Plea, Thurman, czy Hofmann.

Reasumując, jeśli zobaczmy również na historię spotkań bezpośrednich to bramek z udziałem tych zespołów i na pewno podobnie powinno być podczas tej rywalizacji.

Spotkanie Franfurt – Moenchengladbach można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Franfurt – Moenchengladbachover 2.51.50Fortuna

Poprzedni artykułTyp dnia z piłki nożnej – 12 grudnia (sobota)
Następny artykułTyp dnia: Bayern – Wolfsburg – 16 grudnia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.