Również i kobiety w tym tygodniu rywalizują na kortach w Cincinnati. Jedno z ciekawszych pojedynków, jakie zostanie dzisiaj rozegrane to będzie to konfrontacja pomiędzy Viktorią Azarenką z Alize Cornet. Faworytką tego meczu wydaje mi się ta pierwsza i to właśnie ona powinna cieszyć się z wygranej.

Azarenka – Cornet: Typ i analiza

Azarenka – Cornet: Typ i analiza

Owszem obie zawodniczki sąsiadują ze soba w rankingu WTA, a dzieli je tylko jedno miejsce. Jednak, jak już zobaczymy na mecze bezpośrednie to zdecydowanie one przemawiają za Azarenką, która na sześć meczy wszystkie je wygrała.

Można powiedzieć, że również Viktoria zaprezentowała się lepiej w dwóch meczach tego turnieju, ponieważ wgrywała pewnie z Vekic. Natomiast w drugiej rundzie, grajac z Garcią pokazała również solidny tenis, w którym nie popełnia błędów i to sprawiło, że ostatecznie mogła cieszyć się z wygranej.

Również gra na hardzie jest podczas tego spotkania przemawia Cornet. Ta zawodniczka radzi sobie bardzo dobrze. Solidnie serwuje i prezentuje lepszą jakość gry od rywali.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Cornet owszem wygrała dwa mecze tego turnieju również bez straty seta, ale też trzeba powiedzieć, że miała nieco łatwiejsze rywalki, ponieważ ogrywała McNally i Kenin.

Reasumując, faworytką tego spotkania jest Azerenka. Viktoria prezentuje się dużo lepiej na betonie, poza tym ma lepsze osiągnięcia od swojej rywalki. A swoją klasę pokazała w dwóch wcześniejszych starciach.

MeczTypKursBukmacher
Azarenka – Cornet11.6STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Gasquet – Bautista-Agut – 24 sierpnia [poniedziałek]
Następny artykułWisła Plock – Legia Warszawa: Typy bukmacherskie- 11 września [piątek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.