Jedno z bardziej ciekawszych środowych spotkań podczas turnieju w Szanghaju zostanie rozegrane pomiędzy Carreno – Bustą z Thiemem. Nie da się ukryć, że ten mecz tylko jednego faworyta, a jest im oczywiście Dominic, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Carreno-Busta – Thiem: Typ i analiza

Carreno-Busta – Thiem: Typ i analiza

Owszem obaj zawodnicy na hardzie mają w tym sezonie całkiem dobry bilans pojedynków. Rezultat Carreno – Busty to 20/5, zaś Thiema 14/8. Jednak Pablo przede wszystkim gra w turniejach nieco słabiej obsadzonych. Owszem pod koniec września wygrał imprezę w Chengdu, ale nie miał tam zbyt wymagających przeciwników, ponieważ pokonywał chociażby Albota czy też Paire.

Można śmiało powiedzieć, ze już tego zawodnika mogłoby nie być w ej imprezie. Bowiem, żeby zagrać w turnieju głównym musiał przejść przez eliminacje. Już w pierwszej rundzie miał ogromne problemy w rywalizacji z WU, gdzie to wygrał owszem 2-0, ale oba sety kończyły się po TB. Następnie pokonał Koefera, ale po później miał znów spore problemy. Mimo, ze do rywalizacji z Zhangiem Z. przystąpił jako zdecydowany faworyt to miał spore problemy z wygrana, gdzie ostatecznie mecz wygrał 2-1.

Carreno-Busta mimo, że wygrywa swoje mecze jego dyspozycja ie jest porywająca. Zderzają mu się przeciętnie pojedynki jak chociażby z Wu z czy też Zhangiem Z. Thiem jest to dużo lepiej ułożony zawodnik i swoje okazje na pewno będzie wstanie wykorzystać” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Thiem do tego turnieju przystąpi po zwycięstwie w Pekinie. Dominic zaprezentował się bardzo dobrze. Nie miał łatwej drabinki, ponieważ od pierwszej rundy trafiał na wymagających rywali, ale wygrywał regularnie swoje spotkania. Kolejna okazywał się lepszy od Gasqueta, Zganga, Murraya, Khachanova oraz Tsisitpas.

freebet na start bez wpłaty własnej

Na pewno liczy na kolejny dobry występ dla siebie i przede wszystkim punkty, które są do zdobycia podczas tego Mastersa. Poza tym tym jest wymieniany jak jeden z faworytów do ostatecznego triumfu. W tym sezonie ten zawodnik wygrał już cztery turnieje i na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Spotkanie Carreno-Busta – Thiem można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Carreno-Busta – Thiem21.43STS
Poprzedni artykułTypy dnia na dzisiaj – 6 października (niedziela)
Następny artykułTyp dnia – 10 października (czwartek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.