Jedno ze spotkań, jakie zostanie rozegrane w sobotę w niemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na Olympiastadion, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Herty z Werderem Brema. Mimo, że ekipa gospodarzy nie prezentuje zbyt wybornej dyspozycji to jednak stać ich na komplet punktów podczas tego pojedynku.

Herta – Werder Brema: Typ i analiza

Herta – Werder Brema: Typ i analiza

Hertha obecnie zajmuje czternaste miejsce w ligowej tabeli mając dwadzieścia siedem punktów. Daje im to przewagę sześciu punktów nad strefą spadkową. Zdecydowanie gorzej wiedzie się zespołowi Wederu, który z dorobkiem zaledwie siedemnastu punktów zajmuje siedemnaste miejsce. Obecnie ta drużyna traci już osiem punktów do miejsc dających utrzymanie.

Warto jest podkreślić, ze Hertha nie prezentuje zbyt dobre dyspozycji w ostatnich tygodniach to jednak częściej ten zespół punktuje od rywali. Bowiem piłkarze Werderu nie dobyli żadnego punktu w ostatnich pięciu pojedynkach.

Werder spisuje się bardzo słabo i to trzeba powiedzieć, że w każdym elemencie. Można powiedzieć, że jak uda się zespołowi zdobyć jeden punkt podczas tego meczu to będzie spora niespodzianka” – pisze typer portalu soccerpicks.pl

Gospodarze niewątpliwie, jak chcą bezpiecznie utrzymać się w lidze to podczas takich spotkań, jak te koniecznie muszą zdobywać komplet punktów. Tym bardzie, że grają na własnym obiekcie.

Nie da się ukryć, że można mieć sporo zarzutów do dyspozycji Herty w tym sezonie. Również i we władzach klubu nie dzieje się zbyt dobrze. Jednak trzeba podkreślić, ze ta drużyna z całkiem dobrej dyspozycji zaprezentowała się w ostatnim meczu. Ostatnie zremisowali 3-3 z zespołem Fortuny Düsseldorf, ale w drugiej połowie potrafili odrobić straty z pierwszej połowy.

betclic kod promocyjny 2020

W grze Werderu ciężko coś dobrego powiedzieć. Po tym jak sensacyjnie wyeliminowali BVB z Pucharu Niemiec w każdym z ostatnich spotkań przegrywali. Mało tego tracili minimum po dwie bramki, a nie zdobyli żadnej.

Reasumując, jak zostało wspomniane Hertha nie prezentuje solidnej dyspozycji. Jednak trzeba też podkreślić, że Werder radzi sobie jeszcze gorzej od swoich przeciwników. Gospodarze w związku z tym mają dobrą okazję, aby zdobyć komplet punktów podczas tego meczu.

Spotkanie Herta – Werder Brema można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Herta – Werder Brema1 DNB1.6STS
Poprzedni artykułTyp dnia 3 marca (wtorek)
Następny artykułTyp dnia – 9 marca [poniedziałek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.