W czwartek 6 lutego o awans do ćwierćfinału turnieju w Montpellier powalczą w spotkaniu bezpośredni Bublik z Goffinem. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten drugi zawodnik, który nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa w tym starciu.

Bublik – Goffin: Typ i analiza

Bublik – Goffin: Typ i analiza

Bublik zajmuje obecnie pięćdziesiąte czwarte miejsce w rankingu ATP, a dla porównania Goffin falsyfikowany jest na dziesiątej pozycji.

Patrząc na grę i dyspozycję obu tych zawodników w tym roku to dużo lepiej wygląda to po stronę Goffina, który już w ATP Cup wygrywał sobie mecze i Nadalem, Dimtrovem oraz Albotem.

Podczas Australian Open nie miał łatwej drabinki. Bowiem od razu przyszło mu grać z Chardnym oraz Herbertem, które to mecze wygrywał. Zatrzymał go ostatecznie Rublev, który wygrał 3-1, a ostatnia partia zakończyła się po TB.

Patrząc na na rezultaty Davida w ostatnich latach podczas tej imprezy to prezentował się całkiem dobrze. W 2018 roku doszedł do półfinału, zaś przed rokiem, zakończył zmagania na drugiej rundzie

Goffin nie tylko jest lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Poza tym znajduje się w dobrej dyspozycji co zresztą będzie chciał pokazać podczas tego meczu” – pisze typer portalu typydnia.pl

Bublik w tym sezonie przegrał już trzy turnieje. Jego największe osiągniecie to druga runda. Chociaż nie można mu odebrać tego, że był wstanie sprawić niespodzianki. Bowiem pokonał chociażby Mannarini czy Fritza. Jednak z drugiej strony przegrał z Bedene oraz Evansem.

betclic kod promocyjny 2020

W Australia Open zbyt dużo sobie też nie pograł, ponieważ przegrał i to wyraźnie swój pierwszy mecz z Thommpsonem 3-0, a tylko w pierwszej partii był wstanie powalczyć.

Mimo zwycięstwo w pierwszej rundzie tego turnieju Bublik nie przekonał swoją dyspozycją. Mierzył sie z Laaksonen i ten pojedynek wygrał 2-1. Chociaż był blisko przegranej, ponieważ trzecia partia zakończyła się po TB.

Reasumując, Goffin prezentuj lepszą obecnie dyspozycję. Poza tym jak zaprezentuje się na swiom poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie Bublik – Goffin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bublik – Goffin21.33STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 4 lutego (wtorek)
Następny artykułTyp dnia – 12 lutego (środa)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.