Już w najbliższy piątek, tj. 5 czerwca czeka nas pierwsze spotkanie w ramach trzydziestej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedyny pojedynek, jaki został zaplanowany na ten dzień będzie to rywalizacja pomiędzy Freiburgiem z Moenchengladbach. Nie da się ukryć, że faworytami tego starcia są goście, którzy powinni sobie poradzić podczas tego meczu i zdobyć trzy punkty.

Warto jest mieć na uwadze, że drużyna Freiburga po wznowieniu rozgrywek nie radzi sobie zbyt dobrze. Brak zwycięstwa podczas czterech spotkań, jest tego najlepszym dowodem. Nie udało im się wygrać pojedynków chociażby z Werderem czy Frankfurtem.

Przede wszystkim największy problem tego zespołu jest to defensywa. W obronie radzą sobie niezwykle słabo. Popełniają proste błędy, co rywale potrafią wykorzystać. Najlepszy tego dowód jest to niewątpliwe, ze w każdym z pięciu meczy nie zachowali czystego konta.

Podczas ostatniego swojego pojedynku mierzyli się z Bayerem i ten mecz przegrali 0-1. 1 Pomimo, że udawało im się stwarzać sytuacje brakowe to przez cały pojedynek oddali zaledwie jeden celny strzał. trener cały czas dokonuje roszad w składzie, ale ciężko uwierzyć, aby mogłoby się to przełożyć nagle na wyniki.

Ekipa Freiburga śmiało trzeba powiedzieć, że prezentują się bardzo przeciętnie. Z taką dyspozycją rywali, to Źrebaki nie powinni mieć większych problemów z zdobyciem trzech punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Źrebaki na pewno przystąpią w dużo lepszych nastrojach do pojedynku z rywalami. Chociażby temu, że przed kilkoma dniami rozbili i bez żadnych problemów Union Berlin 4-1. Jednak warto jest podkreślić, że goście tego starcia cały czas walczą nawet o wicemistrzostwo Niemiec, bowiem strata do drugiej pozycji wynosi tylko cztery oczka.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Z pewnością goście będą chcieli wykorzystać problemy gospodarzy defensywę. Tym bardziej, że goście w swoich szeregach mają „zabójczy” duet: Plisa – Thuram. Obaj potrafią strzelać bramki, ponieważ mają po dziesięć trafień, ale i również słyną z dobrego „wyłożenia” piłki rywalom. Poza tym szansę na grę od pierwszej minuty mają jeszcze Embolo, Stindl oraz Herrmann.

Reasumując śmiało trzeba przyznać, że Źrebaki są dużo mocniejszym zespołem. Poza tym prezentują lepszą dyspozycję od swoich przeciwników. W dodatku chcąc walczyć o Mistrzostwo Niemiec to takie, potyczek jak te muszą wygrywać.

Spotkanie Freiburg – Moenchengladbach można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Freiburg – Moenchengladbachwygra dowolną połowę – 21.40BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 3 czerwca [środa]
Następny artykułTyp dnia – 6 czerwca [sobota]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.