Pierwsze sobotnie spotkanie, jakie będzie miało miejsce w lidze białoruskiej będzie to konfrontacja pomiędzy Szachcior Soligorsk z Nioman Grodno. Faworytami tego spotkania niewątpliwie są gospodarze i to właśnie oni powinni zdobyć komplet punktów.

Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że dużo mocniejszym zespołem są gospodarze i jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej. Wynika to z tego, że obie ekipy posiadają zupełnie inny potencjał oraz możliwości.

Najlepiej to pokazuje poprzedni również sezon. Gospodarze do końca zmagań walczyli o czołowe miejsca, ale ostatecznie zmagania zakończył na trzeciej pozycji. Owszem ekipa Nioman sezon zakończyła na dziewiątej pozycji, ale blisko udało im się zdobyć blisko trzydzieści punktów mniej od dzisiejszych rywali.

Różnicę klas pokazuje również dobrze bilans spotkań bezpośrednich. Bowiem cztery z pięciu ostatnich meczy wygrywała drużyna gospodarzy tego spotkania. Nadmienić trzeba, że piłkarze Niomanu w zaledwie jednym pojedynku strzelili bramki swoim dzisiejszym rywalom.

„Mimo, że drużyna Nioman Grodno całkiem dobrze sobie radziła w dwóch wcześniejszych pojedynkach. To jednak trudno jest uwierzyć, żeby ten zespół był wstanie zdobyć przynajmniej jednej punkt w tym meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

A defensywa co istotne była mocną stroną ekipy Szachcioru w minionych sezonach i również to wygląda tak samo i w obecnej kampanii. W ostatnim meczu mierzyli się z ekipą Haradzieja, gdzie to nie dali najmniejszych szans rywalom. Piłkarze Szachcioru dominowali przez zdecydowana większość pojedynku. Nie mieli najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Przebieg dzisiejszego pojedynku nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem od pierwszej minuty z pewnością będzie przeważała ekipa gospodarzy. Z pewnością zespół Szachcior Soligorsk będzie dłużej utrzymywał się przy piłce i tym samym stwarzał sobie więcej sytuacji bramkowych.

Spotkanie Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno11.37BetClic
Poprzedni artykuł
Następny artykułTyp dnia – 10 kwietnia [piątek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.