Już dzisiaj, tj. 3 czerwca czekają nas kolejne pojedynki w austriackiej Tipico Bundeslidze. Jedno z dzisiejszych pojedynków w tych rozgrywkach będzie to mecz pomiędzy Salzburgiem z Rapidem Wiedeń. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, których spokojnie stać na zwycięstwo.

Salzburg – Rapid Wiedeń: Typ i analiza

Salzburg – Rapid Wiedeń: Typ i analiza

Salzburg nie da się ukryć, że jest to głównym faworyt do zdobycia Mistrzostwa Austrii. W grupie Mistrzowskiej zajmują obecnie pierwsze miejsce, ale trzeba przyznać, że muszą uważać na swoich rywali, ponieważ przewaga chociażby nad Rapidem, czyli trzecim zespole wynosi tylko w cztery oczka.

Chociaż trzeba podkreślić, że zespół Salzburga góruje nad resztą stawki i to bardzo wyraźnie. Gospodarze nie tylko są lepszym zespołem, posiadają większy potencjał, ale i możliwości. Jednak przede wszystkim ich gra jest znaczne lepsza o rywali.

betclic kod promocyjny 2020

Gospodarze są nastawieni na ofensywę i to trzeba podkreślić, że wychodzi im bardzo dobrze. Do tej pory strzelili zdecydowanie najwięcej bramek w całej lidze. I trzeba przyznać, że będą chcieli atut dobrej gry w napadzie potwierdzić podczas tego spotkania. Kapitalnie w prezentuje radzi sobie Daka, zaś w drugiej lini Hwwang, Okugawa, czy też Berisha, którzy potrafią nie tylko stwarzać sobie sytuacje bramkowe, ale i strzelać bramki.

Rapid trzeba podkreślić, że już tka solidnie nie radzi sobie w ofensywie. Ta ekipa trzeba też przyznać, że nie posiada również takiego potencjału co gospodarze. Jeśli idzie o ofensywę to jedynie Fountas prezentuje dobrą jakość gry. Pozostali piłkarze już tak dobrze sobie nie radzą.

Reasumując, drużyna Salzburga radzi sobie zdecydowanie lepiej od swoich rywali. Chcąc myśleć o Mistrzostwie Austrii takie pojedynki muszą wygrywać tym bardziej, że grają na własnym obiekcie.

Spotkanie Salzburg – Rapid Wiedeń można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Salzburg – Rapid Wiedeń11.55BetClic
Poprzedni artykułFreiburg – Leverkusen: Typ i analiza
Następny artykułTyp dnia 5 czerwca [piątek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.