Śmiało można nazwać ten mecz „Dawida z Goliatem”. Faworytem tego pojedynku są Bawarczycy, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Padeborn – Bayern: Typ i analiza

Gospodarze od początku sezonu spisują się fatalnie. O ich grze nic dobrego nie można powiedzieć. Fakt, że Padeborn jest to jedyna drużyna w lidze, która nie wygrała żadnego spotkania ligowe w lidze jest tego najlepszym dowodem.

Bayern natomiast mając jedenaście punktów sklasyfikowany jest na drugiej pozycji ze stratą zaledwie dwóch oczek do lidera – RB Lipsk.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. To wszystko powinno przełożyć się na przebieg tej konfrontacji” – pisze ekspert portalu typy.net

Nie da się ukryć, że od pierwszej minuty tego pojedynku będą przeważać Bawarczycy. Z pewno podopieczni Kovaca od pierwszej minuty będą chcieli narzucić swój styl gry i wyjśc na prowadzenie.

Od początku sezonu Bayern nie ma najmniejszych problemów ze strzeleniem bramki. Przede wszystkim w kapitalnej dyspozycji znajduje się Lewandowski, który strzela bramki od początku sezonu. Nie można również zapominać przecież jeszcze o takich piłkarze jak Persic, Coutinho, Gnabry czy też Kimmich, którzy również powinni stworzyć więcej problemy rywalom.

freebet na start bez wpłaty własnej

Tym bardziej, że podczas tej batalii nie powinni mieć najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, ponieważ defensywa gospodarzy jest fatalna. W każdym z pięciu ostatnich pojedynków stracili bramki. Notowali chociażby tak bolesne porażki jak 5-1 z Schalke czy też 3-1 z Freiburgiem.

Reasumując, z pewnością gospodarze z pewnością będą tutaj od pierwszej minuty bornic dostępu do swojej bramki. Jednak patrząc na możliwości Bawarczyków to nie powinni mieć oni najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Padeborn – Bayern można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz