Czas nas czwartą serię spotkań w siatkarskiej Lidze mistrzów. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to pojedynek pomiędzy ZAKSĄ, z Roeselare. Zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną tym bardziej, że grają na własnej hali.

Darmowe pewniaki z siatkówki

ZAKSA do tej pory nie miała sobie równych w trzech wcześniejszych meczach. Trzy mecze i komplet punktów, a do tego żadnego straconego seta jest tego najlepszym dowodem.

Goście natomiast zajmują drugie miejsce mając pięć punktów. Ten zespół przegrał jedynie z ZAKSĄ. Poza tym bez większych problemów pokonał Friedrichshafen, zaś w ostatnim meczu po aictym zaciętym starciu pokonali dosyć przeciętną jak na straty europejskie drużynę Vojvodin 3-2.

ZAKSA do pojedynku z ekipą Roeselare podejdzie jako główny faworyt. Mistrz Polski, jak nie zlekceważy rywala to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Siatkarze ZAKSY w dodatku będą mieli tutaj przewagę psychiczną z pierwszego spotkania, w którym to bez najmniejszych problemów pokonali ekipę z Belgii. Zawodnicy ekipy Roeselare nie byli wstanie nawiązać walki z rywalami. Jedynie w trzeciej partii udało im się zdobyć więcej niż dwadzieścia punktów.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Wtorkowe spotkanie również zapowiada się jednostronnie. Ekipa z Plusligi pod każdym względem jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Podczas pierwszego starcia w każdym elemencie byli lepsi, a teraz mogą liczyć na doping swoich kibiców.

Belgowie na pewno będą chcieli walczyć o korzystny wynik dla swojej drużyny. Jednak trzeba podkreślić, że ten mecz ma jednego faworyta. Jest im zespół gospodarzy. ZAKSA spokojnie jest wstanie wygrać tutaj w dwóch trzech setach.

Spotkanie ZAKSA – Roeselare można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz