Jedno z piątkowych pojedynków w PKO Ekstraklasie będzie to konfrontacja w Lubinie, a tam miejscowa ekipa Zagłębie podejmie Koronę Kielcę. Patrząc chociażby na ostatnie rezultaty to można powiedzieć, że bramek podczas tego meczu nie powinno brakować.

Zagłębie Lubin – Korona Kielce: Typ i analiza

Zagłębie Lubin – Korona Kielce: Typ i analiza

Zagłębie śmiało można powiedzieć, że posiada większy potencjał niż gra w grupie spadkowej. Jednak można powiedzieć, że obecnie mają pewny byt w utrzymaniu się ligowym. Tego natomiast nie można powiedzieć o zespole Korony, która to ekipa cały czas musi walczyć o swój „byt”. A sytuacja tej ekipy na pewno nie jest zbyt dobra. Bowiem tracą już osiem punktów do miejsc dających utrzymanie.

Chociaż trzeba przyznać, że gra Korony zdecydowanie się poprawiła pod wodzą Bartoszka. Przede wszystkim nie można odmówić im zaangażowania i walki do ostatniej piłki. Walczą o każdy „metr” boiska i to również będą chcieli potwierdzić.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Warto jest zobaczyć na ostatni mecz Korony. Walczyli z Rakowem, a mało tego. Można powiedzieć, że byli lepszym zespołem od swoich rywali, ale ostatecznie przegrali swój mecz 1-0. Chociaż trzeba powiedzieć, że wynik nie pokazuje tego co działo sie na boisku.

Zagłębie na pewno nie gra już na takim poziomie co każdy od nich oczekuje. Fakt, że w pięciu ostatnich meczach wygrali jeden raz jest tego najlepszym dowodem. Można odnieść wrażenie, że ta ekipa szykuje się już na nowy sezon.

Poza tym można powiedzieć, że Miedziowi grają „radosny futbol”. Piłkarze Zagłębia bramki strzelali w we wszystkich ostatnich meczach. Podczas ostatniego meczu zagrali solidny pojedynek z Arką, ale ostatecznie przegrali 3-2.

Reasumując, zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym to emocji nie powinno brakować. Obie drużyny mają spory potencjał w ofensywie, ale w obronie tracą sporo bramek. To wszystko powinno również przełożyć się na wynik końcowy tego meczu.

Spotkanie Jagiellonia – Legia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Korona Kielce over 2.5 1.72BetClic

Poprzedni artykułTyp dnia – 24 czerwca [środa]
Następny artykułTyp dnia 27 czerwca [sobota]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.