Przed nami kolejne spotkania trzydziestej drugiej kolejki PKO Ekstraklasy. W środe o kolejne punkty powalczą ze sobą drużyny Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest Legia i to właśnie Wojskowi powinni zdobyć komplet punktów w tym starciu.

Jagiellonia – Legia: Typ i analiza

Jagiellonia – Legia: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że Legia wyraźnie odstaje od resztki stawki. Vuković bardzo dobrze „ułożył” tą drużyną co najlepiej pokazują wyniki. Wojskowi regularnie wygrywają mecze i „wpadka” z Górnikiem Zabrze w żadnym wypadku tego „zamazuje”.

Piłkarze Legii szybko „zrewanżowali” się za przegraną. Bowiem w niedzielę nie dali większych szans drużynie Śląska Wrocław i pewnie wygrali 2-0. Chociaż trzeba przyznać, ze zespół z stolicy Polski mógł tamten pojedynek wygrać jeszcze wyżej, ponieważ sytuacji bramkowych Legia miała bardzo dużo.

Poza tym pod względem kadrowym również Legia zdecydowanie „góruje” nad pozostałymi zespołami. Na każdej pozycji ają solidnego zawodnika, a poza tym Vuković może rotować składem, bowiem kadra tego zespołu jest w dodatku szeroka.

Jaga w tym sezonie nie radzi sobie tak dobrze, jak miało to chociażby miejsce w minionych kampaniach, gdzie walczyli o Mistrzostwo Polski. Pomimo ostatnich wygranych, chociażby z Cracovią podopieczni Peteva nie prezentują zbyt dobrej dyspozycji.

betclic kod promocyjny 2020

Grając z Pasami trzeba powiedzieć, że ekipa Jagiellonii miała więcej szczęścia niż dobrej gry. Bowiem zespół z Krakowa posiadał duża ilość akcji bramkowych, których jedynie nie potrafili zamienić na strzelenie bramek. Z Legią tak już nie będzie. Wojskowi już na połowie rywala zaczynają grać pressingem i robią to konsekwentnie.

Owszem Jaga ma ciekawych piłkarzy w swoim zespole, jak m.in. Runje, Romanczk, Pospisil, czy Makuszewski. Jednak śmiało powiedzieć, że ten zespół nie stanowi już tak solidnego, mocnego kolektywu, jak to miało miejsce.

Reasumując, o ile jeszcze Jaga jest wstanie wygrać mecze chociażby z Cracovią, która to obecnie nie prezentuje się zbyt porywająco. To grajac już z tak mocnym zespołem, jak Legia będzie ciężko podopiecznym Peteva zdobyć nawet jeden punkt. Wojskowi zmierzają zdobyć po Mistrzostwo Polski i są na dobrej drodze, aby to osiągnąć.

Spotkanie Jagiellonia – Legia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Jagiellonia – Legia21.60BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 20 czerwca [sobota]
Następny artykułTyp dnia – 26 czerwca
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.