W związku z korona wirusem oferta bukmacherów nie jest zbyt bogata. Jednak w sobotę 21 zostaną rozegrane dwa spotkania w lidze białoruskiej – Wyszejszaja Liha. Jedno z tych spotkań będzie miało miejsce na Centralnyj Stadion, a tam dojdzie do rywalizacji pomiędzy FK Witebsk z FK Haradzieja.

Isłacz Mińsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Isłacz Mińsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Patrząc na zmagania w poprzednim sezonie to gospodarze wręcz cudem uniknęli spadku z ligi. Bowiem zmagania zakończyli na ostatniej bezpiecznej pozycji, która dawała im utrzymanie si w lidze.

Dużo lepiej to wyglądało po stronie FK Haradzieja. Bowiem ta drużyna sezon zakończyła na siódmej pozycji mając trzynaście punktów więcej od swoich rywali.

Jednak trzeba podkreślić, że cechą wspólną obu tych zespołów była niezwykle przeciętna gra w ofensywie. Obie drużyny miały ogromne problemy ze strzeleniem bramek. Wystarczy zobaczyć na „suche statystyki”. Od zespołu FK Witebsk mniej bramek strzeliła jedynie ostatnia drużyna, która pożegnała się z rozgrywkami Wyszejszaja Liha.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Mimo, że drużynie FK Haradzieja nie brakowało zbyt dużo do czwartej drużyny to jednak również i ten zespół miał zbyt poważne problemy w ofensywie. Strzelenie trzydziestu jeden goli w trzydziestu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem.

Warto jest również zaznaczyć, że Vitebsk pomimo słabej pozycji w ligowej tabelli nie grał zbyt fatalnie w defensywie. Bowiem większość zespołów w lidze straciło więcej od nich bramek. Jednak na pewno o poziom lepiej w obronie prezentowała się drużyna Hardzieja, która straciła dziesięć mniej bramek.

Patrząc na pojedynki bezpośrednie obu tych drużyn to również nie padało zbyt dużo bramek. Zaledwie jedno z pięciu starć zakończyło się rezultatem powyżej 2.5 bramki. Jednak wszystko wskazuje, że również bramek i zabraknie podczas tego pojedynku.

Spotkanie FK Witebsk – FK Haradzieja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk – FK Haradziejaunder 2.51.48BetClic
FK Witebsk – FK HaradziejaBTTS – NIE1.64 BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 14 marca [sobota]
Następny artykułDarmowy bonus na start od bukmachera STS. 29 złotych bez depozytu.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.