Jedno z piątkowych spotkań w hokeju na lodzie w lidze czeskiej będzie to pojedynek pomiędzy ekipami Pilzno z Liwinów. Jest to dobra okazja dla gospodarzy na przełamanie i zanotowaniem zwycięstwa po dwóch porażkach.

Pilzno – Litiwnów:Typ i analiza

Pilzno – Litiwnów:Typ i analiza

Ekipa Pilzno obecnie zajmuje piąte miejsce w lidze mając czterdzieści siedem punktów. Gospodarze nie da się ukryć, że należą do jednych z czołowych drużyn w lidze. Goście natomiast obecnie zajmują dziesiąta pozycję z dorobkiem trzydziestu trzech punktów.

Owszem podczas ostatnich pojedynków lepiej radziła sobie ekipa gości, która wygrała cztery z pięciu spotkań. Jednak zwycięstwa nad takimi zespołami jak chociażby Kladno, czy też Kometa Brno w żadnym wypadku nie są przekonujące.

Hokeiści ekipy Pilzno są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Mają bardzo dobrą okazję ku temu, żeby przełamać się po ostatnich meczach i sięgnąć po wygraną” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że drużyna Pilzno nie miała łatwego terminarza. Ponieważ podczas ostatnich starć ten zespół mierzył się z zespołami Trzyniec i Sparta Praga, które to zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w ligowej tabeli.

Teraz rywal dużo łatwiejszy, a poza tym ekipa Pilzno gra na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie zanotowała dziewięć wygranych i trzykrotnie przegrywała. Znacznie gorzej wiedzie się drużynie Liwinow na wyjazdach, gdzie to wygrali tylko trzy spotkania i dwanaście razy przegrywali.

betclic kod promocyjny

Pod względem kadrowym dużo lepiej to też wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają chociażby takich zawodników jak Gulasa, Mertla, Rob, Moravcik, czy też Kanter.

W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą już dwukrotnie. Za każdym razem lepsi okazali się gospodarze, którzy to wygrywali odpowiednio 2-0 i 3-1. Jeśli hokeiści ekipy Pilzno zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Spotkanie Pilzno – Litiwnów można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Pilzno – Litiwnów11.51STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 17 grudnia (wtorek)
Następny artykułTyp dnia 29 grudnia – niedziela
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.