Nie da się ukryć, że Schake po wznowieniu rozgrywek spisuje się bardzo słabo. O trzy punkty również będzie im niezwykle cięzko w sobotę, ponieważ przyjdzie im zagrać z Wilkami, którzy cały czas walczą o Ligę Europy podczas przyszłego sezonu.

Schalke – Wolfsburg: Typ i analiza

Schalke – Wolfsburg: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że Niebiescy po wznowieniu rozgrywek prezentują się niezwykle bardzo słabo. Zaledwie dwa punkty w pięciu pojedynkach jest chyba najlepszym tego dowodem.

Jednak nie da się ukryć, że największe problemy mają w defensywie. Blok obrony Schalke wygląda, jak „ser szwajcarski”. Rywale nie mają żadnych problemów z przedostatnim się pod ich pole karne i tym samym trafieniem do ich bramki. Najlepszy tego dowód jest taki, ze w pięciu meczach nie zachowali ani razu czystego konta.

Dyspozycja gospodarzy pozostawia wiele do życzenia. Schalke gra poniżej swoich możliwości, w każdym elemencie. Chociaż nie da się ukryć, że Niebiescy będą chcieli godnie zagrać ostatni mecz w tym sezonie na własnym obiekcie. I przynajmniej po części zrehabilitować się za ostatnie wyniki.

Natomiast zupełnie inne nastroje są w zespole gości. Wilki cały czas walczą o miejsca dające grę w Lidze Europy podczas przyszłego sezonu. Poza tym z pewnością chcą się zrewanżować za ostatnie swoje występy, w których to nie zanotowali wygranej, ponieważ najpierw zremisowali z Freiburgiem oraz podczas ostatniego starcia zremisowali z Źrebakami.

betclic kod promocyjny 2020

Warto jest zaznczyć, że Wielki podobnie jak i Schalke podczas ostatnich pojedynków regularnie tracili bramki, ale z drugiej strony i je zdobywali. Patrząc na klasę zawodników to nieco lepiej to wygląda po stornie gości, którzy posiadają w swoich szeregach jednego z czołowych piłkarzy w całych rozgrywkach – Weghorsta. Holender w tym sezonie strzelił już czternaście bramek.

Reasumując, Schalke pomimo, że już praktycznie nie ma o co grać można być pewnym, że łatwo tutaj skóry nie sprzeda. Wilki chcąc myśleć o Lidze Europy podczas przyszłego sezonu to podczas takiego meczu, jak ten muszą zdobyć komplet punktów.

Spotkanie Schalke – Wolfsburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Schalke – Wolfsburg21.60BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia 17 czerwca [środa]
Następny artykułTyp dnia – 24 czerwca [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.