Jedno z pierwszych pojedynków w NHL, jakie zostaną rozegrane w nocy czasu polskiego z 17 na 18 styczna będzie to rywalizacja pomiędzy Caroliną z Anaheim. Lepiej do tej pory prezentowali się gospodarze i to właśnie oni są faworytami tego starcia.

NHL: Darmowy typ z analizą: Carolina – Anaheim

NHL: Darmowy typ z analizą: Carolina – Anaheim

Ekipa Caroliny zajmuje obecnie siódme miejsce na wschodzie z dorobkiem pięćdziesiąt sześć punktów. Przyjezdni natomiast uzbierali do tej pory czterdzieści jeden punktów co daje im czternastą pozycję na zachodzie.

Podczas ostatnich spotkań również lepiej radzili sobie gospodarze, którzy wygrali trzy z pięciu pojedynków. W tym czasie przyjezdni wygrali tylko raz.

Hokeiści zespoły Caroliny będą mieli również atut gry na własnej tafli lodu, a przed własną publicznością sięgnęli po piętnaście wygranych i osiem razy przegrywali. Natomiast drużyna Anaheim na wyjazdach ma najgorszy bilans na zachodzie, a wygrali siedem pojedynków i siedemnaście razy przegrywali.

Największym problemem gości jest to obrona. W czterech z pięciu ostatnich meczy na wyjazdach tracili minimum dwie bramki. Czeka ich tutaj trudna przeprawa, ponieważ ekipa Caroliny znacznie lepiej od rywali prezentuje się w ataku i nie raz gospodarze będą nękać rywali.

betclic kod promocyjny 2020

Pod względem kadrowym również lepiej wyglądają gospodarze, którzy to posiadają w swoich szeregach chociażby Terevainea, Schechnikova, Aho oraz Hamiltona. Każdego z nich stać, aby w tym spotkaniu zdobyć punkty.

Tego na pewno nie można powiedzieć o przyjezdnych. W zespole Anaheim jest zaledwie jeden zawodnik w TOP 100 klasyfikacji kanadyjskiej – Getzlaf, który ma bilans jedenastu bramek i dwudziestu jeden asyst.

Reasumując, gospodarze na pewno są lepszym zespołem od swoich rywali i jeśli zaprezentują się na swoim poziomie i nie zlekceważą rywali to stać ich na pewne zwycięstwo w tej potyczce.

Spotkanie Carolina – Anaheim można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Carolina – Anaheim11.71STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 17 stycznia (piątek)
Następny artykułTyp dnia – 19 stycznia (niedziela)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.