Czas na pojedynki w dziewiątej kolejki lidze turkiestańskiej. Jedno z poniedziałkowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Kopetdag Asgabat z FC Asgabat. Faworytami tego pojedynku są gospodarze i to właśnie oni powinni dopisać komplet punktów do swojego konta.

Kopetdag Asgabat – FC Asgabat: Typ i analiza

Kopetdag Asgabat – FC Asgabat: Typ i analiza

Ekipa Kopetdag Asgabat z dorobkiem czternastu punktów zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Podczas gier na własnym obiekcie piłkarze tego zespołu zanotowali dwie wygrane, raz zremisowali oraz tyle razy samo przegrywali.

Drużyna FC Asgabat zgromadziła na swoim koncie jedenaście oczek co daje im piąte miejsce w tabeli. Podczas ostatnich pojedynków wyjazdowych bilans tego zespołu to dwie wygrane, a także jeden remis i tyle razy samo remisowali.

Pomimo, że obie drużyny dzieli niewielka różnica punktowa w ligowej tabeli to trzeba podkreślić, że faworytami tego starcia są gospodarze i to właśnie oni powinni dopisać komplet punktów do swojego konta” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trzeba podkreślić, że na pewno lepsze nastroje są w zespole gospodarzy tego starcia. Bowiem przystąpią do tego pojedynku w dobrych humorach. W ładnym stylu wygrywali swoje ostatnie dwa stracą, gdzie to ogrywali ekipy Merw oraz Energietika. Owszem przyszło im grać z zespołami z dolnej tabeli, ale pomimo to piłkarze Kopetdag pokazali swoja klasę i zdobyli, jakże cenne trzy punkty.

W tych dwóch pojedynkach ekipa gospodarzy dzisiejszego starcia grała nie da się ukryć, że bardzo dobrze w ofensywie. Nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które zresztą potrafili wykorzystać. Sześć bramek strzelonych w dwóch meczach, jest tego najlepszym dowodem.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Natomiast nieco gorsze nastroje są na pewno w zespole gości. Piłkarze Asgabat nie wygrali żadnego z dwóch ostatnich pojedynków. Najpierw zanotowali bardzo bolesną porażkę z Asyrem, aż 4-1. Natomiast przed tygodniem zremisowali z Sagadam 1-1.

Pojedynki bezpośrednie również przemawiają za zespołem gospodarzy. Ekipa Kopetdag wygrała cztery z pięciu ostatnich swoich starć z zespołem Asgabat.

Reasumując, nie da się ukryć, z dużo mocniejszym zespołem są gospodarze, którzy posiadają również większy potencjał, ale i możliwości. Poza tym po dwóch ostatnich zwycięstwach ligowych na pewno liczą teraz na kolejną wygrana tym bardziej, że rywal jak najbardziej jest w ich zasięgu.

Spotkanie Kopetdag Asgabat – FC Asgabat można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kopetdag Asgabat – FC Asgabat11.55BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia 16 maja [sobota]
Następny artykułPremia za wygrany zakład od Betclic. Większe wygrane nawet o 50%.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.