O awans do kolejnej rundy turnieju w Sztokholmie powalczą w środę Shapalov z Popyrinem. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnik, który nie powinien mieć zbyt większych problemów, żeby zanotować zwycięstwo podczas tego spotkana.

Shapavalov – Popyrin: Typ i analiza

Shapavalov – Popyrin: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Najlepiej pokazuje to ranking ATP, gdzie Shapalov zamuje trzydzieste czwartej miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest pod koniec pierwszej setki.

betclic kod promocyjny

Nie da się ukryć, że Shapavalov jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i powinien to potwierdzić na korcie. Ma za sobą również bardziej udany sezon w porównaniu do swojego przeciwnika pewnością Denis ma dobrą okazję do tego, żeby poprawić swoje rezultatu z turnieju w Tokio oraz Szanghaju, gdzie to w dodatku miał sporo pecha przy losowaniu, ponieważ przegrał z Djokovićem i Goffinem.

Shapavalov do pojedynku z Popyrinem przystąpi jako zdecydowany faworyt. Swojego rywala przewyższa przynajmniej o jeden poziom i jeśli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygrana” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Popyrin musiał przejść prze eliminacje, gdzie to pkonał Kamke i Sugitę. W pierwszej rundzie natomiast pokonał Otte po zaciętej walce 2-0. Oba sety warto jest podkreślić, że kończyły się po TB. Mimo, że do swoich pojedynków Popyrin przystępował jako zdecydowany faworyt to miał problemy w każdym ze swoich spotkań.

Poza tym jak zobaczymy na wcześniejsze pojedynki tego zawodnika w ostatnich miesiącach to najlepiej udawało mu się dojść do drugiej rundy.

Reasumując, Shapavalov jest dużo lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Posiada nie tylko znacznie większy potencjał, ale co za tym idzie i możliwości. Jeśli zagra w tym spotkaniu na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Shapavalov – Popyrin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Shapavalov – Popyrin11.44STS
Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułLigue 1: Promocje u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.