Jeden z kandydatów do tytułu Mistrzowskiego drużyna RB Lipsk w sobotę o ligowe punkty powalczy z zespołem Freiburga. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze, a tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

RB Lipsk – Freiburg: Typ i analiza

RB Lipsk – Freiburg: Typ i analiza

Ekipa Reb Bulla obecnie zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu punktów. Celem tego zespołu niewątpliwie jest walka o Mistrzostwo Niemiec. Nie da się ukryć, że chcąc to osiągnąć nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z takim zespołem, jak Freiburg.

Goście natomiast zajmują ósme miejsce, ale na pewno nie podzieli jeszcze ostatniego słowa w kontekście walki o Ligę Europy w przyszłym sezonie. Obecnie ta ekipa traci zaledwie jeden unk do szóstego zespołu.

Zespół Red Bulla jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Gospodarze, jeśli zagrają na swoim poziomie to powinni bez większych problemów zainkasować tutaj komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Nie da się ukryć, ze gospodarze mają spore możliwości, ale i potencjał. Również pod względem doświadczenia bardzo wyraźnie przeważają swoich rywali. Jak zobaczymy na wcześniejsze sezonu to można zauważyć, że Lipsk zaczynał grę dobrze po dłuższej serii.

betclic kod promocyjny 2020

Teraz przyjdzie im w dodatku zagrać na własnym obiekcie. Z pewnością piłkarze z Lipska będą chcieli dobrze rozpocząć zmagania po blisko dwumiesięcznej przerwie. W tym sezonie grając u siebie regularnie punktowali, ponieważ zanotowali siedem wygranych, czterokrotnie remisowali oraz raz przegrali.

Piłkarze Freiburga w tym roku spisywali sie dużo słabiej niż miało to miejsce na jesieni. Poza tym trzeba podkreślić, że mają zdecydowanie gorszy skład od swoich rywali. Również pod względem potencjału, czy doświadczenia wyraźnie odstają od swoich przeciwników.

Dodatkowo ekipa przyjezdnych na wyjazdach od początku sezon nie prezentowała się zbyt dobrze. Bilans tego zespołu to cztery wygrane i tyle razy samo remisowali oraz pięć porażek najlepiej to pokazuje.

Spotkanie RB Lipsk – Freiburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – Freiburg 11.55BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia 10 maja [niedziela]
Następny artykułTyp dnia – 18 maja [poniedziałek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.