Śmiało trzeba powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich tygodni obstawanie E-sportu jest bardzo popularne. W związku z tym znalazłem ciekawe spotkanie, jakie zostanie rozegrane w czwartek 16 kwietnia w grze Dota 2, ponieważ swoje siódme spotkanie ligowej rozegrają drużyny OG z Gambit Esports.

OG – Gambit Esports: Typ i analiza

OG – Gambit Esports: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania jest ta pierwsza drużyna. prezentuje się dużo lepiej od swoich rywali. Bowiem bilans czterech zwycięstw i dwóch porażek zajmuje im drugie miejsce w grupie A. Dla porównania ekipa Gambit do tej pory zanotowała dwa zwycięstwa i cztery porażki.

Owszem bilans spotkań bezpośrednich wyraźnie przemawia za drużyną Gambit, która to wygrała wszystkie trzy spotkania. Jednak zawodnicy OG radzą sobie całkiem dobrze. Bowiem udawało im się w ostatnich tygodniach dniach wygrywać spotkania z BB, Cyber Legacy i Hallraisers. Te dwie ostatnie drużyny, póki sklasyfikowane są wyżej w tabeli od ekipy Gambit.

Warto jest zaznaczyć, że w ostatnich dniach drużyna Gambit mierzyła się z zespołami, z którymi praktycznie sąsiadują w tabeli, tj. Cyber i HellRaisers i w dwóch tych pojedynkach ponosili porażkę.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Owszem zespół Gambit stać na walkę i wygranie mapy. Jednak patrząc już przez pryzmat całego spotkania ciężko jest im utrzymać pewien poziom i to wszystko kończy się, że przegrywają swoje mecze.

Trzeba również powiedzieć, że ekipa Gambit w ostatnich tygodniach nie prezentuje się zbyt dobrze, a bilans dwóch zwycięstw w siedmiu meczach jest tego najlepszy dorobkiem. Tego przecież nie można powiedzieć o zespole OG, który znajduje się dużo lepszej dyspozycji.

Reasumując, drużyna Gambit w rankingi znajduje się znacznie wyżej od swoich najbliższych rywali. Jednak trzeba zaznaczyć, że to jednak zawodnicy OG lepiej sobie radzą od rywali.

Spotkanie OG – Gambit Esports można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
OG – Gambit Esports 1 1.46BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia 12 kwietnia [niedziela]
Następny artykułCotygodniowy esportowy bonus 25 PLN do odebrania w STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.