Jedyne piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na PreZero Arena, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Hoffenheim oraz Ausgburga. Patrząc na rezultaty jakie te zespoły notują w ostatnich starciach można być pewnym, ze bramek tutaj nie zabraknie.

Hoffenheim – Augsburg: Typ i analiza

Hoffenheim – Augsburg: Typ i analiza

Gospodarze widać, że w ostatnim czasie załapali zadyszkę. Nie wygrali żadnego z trzech ostatnich pojedynków. Augsburg natomiast prezentuje sobie nieco lepiej. Bowiem ta ekipa nie przegrała żadnego z czterech ostatnich potyczek.

Wieśniaki w ostatnich pojedynkach prezentowali się nadzwyczaj bardzo słabo w defensywie. Przegrane 1-5 z Mainz, czy też 3-1 z Lipsk najlepiej to potwierdza. Warto jest podkreślić, że gospodarze w czterech ostatnich meczach za każdym razem tracili przynajmniej jedną bramkę. To najlepiej pokazuje, że obrona tej ekipy nie stanowi solidnego kolektywu.

Ekipa Hoffenheeim wpadła w lekki kryzys. Gospodarze nie radzą sobie zbyt dobrze w ostatnich meczach. Jednak regularnie trafiają do bramki rywala, ale z drugiej strony tracą sporo bramek. Goście mimo, że mają mniejszy potencjał na pewno będą chcieli powalczyć o punkty w tym starciu” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Z pewnością gospodarze będą chcieli się przełamać i zanotować wygraną. Chcąc to osiągnąć na pewno muszą zagrać znacznie lepiej w ofensywie niż miało to miejsce w ostatnich starciach, gdzie to brakowało efektywności. Bowiem stać ich na dobrą grę, ale muszą znacznie częściej wykorzystywać soje sytuacje. W dziewięciu minionych meczach za każdym razem trafili minimum po jednym golu.

betclic kod promocyjny

Goście natomiast będą chcieli potwierdzić całkiem dobrą dyspozycję. Bowiem piłkarze Augsburga regularnie punktowali w ostatnich starciach. Patrząc na ich ostatnie pięć starć za każdym razem za każdym razem trafiali do bramki rywala.

Reasumując, patrząc na styl gry obu tych ekip. A poza tym wyniki jakie notują można być pewnym, że bramek podczas tego pojedynku nie zabraknie.

Spotkanie Hoffenheim – Augsburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hoffenheim – Augsburg BTTS 1.62STS
Hoffenheim – Augsburg over 2.51.67 STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 11 grudnia (środa)
Następny artykułTyp dnia – 17 grudnia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.