Czas na spotkania czterdziestej czwartej kolejki ligi czeskiej hokeja na lodzie. Hokeiści zespołu Liberec do rywalizacji z Litiwnowem przystąpią po dwóch porażkach z rzędu i teraz na pewno będą chcieli zanotować zwycięstwo.

Liberec – Litiwnów: Typ i analiza

Liberec – Litiwnów: Typ i analiza

Gospodarze cały czas walczą o wygranie rundy zasadniczej. Obecnie zajmują pierwsze miejsce mając osiemdziesiąt pięć punktów. Z pewnością chcąc walczyć i wygranie rundy zasadniczej podczas takich spotkań jak te muszą notować wygrane. Trzeba przyznać, że spokojnie stać ich na takie osiągnięcie.

Podczas pojedynków na własnej tafli lodu zanotowali osiemnaście zwycięstw i czterokrotnie ponosili porażkę. Gospodarze są niezwykle dobrze ułożonym zespołem zarówno w ofensywie jak i defensywie. Warto jest zobaczyć, że ta ekipa od końca października nie przegrała więcej niż dwóch potyczek na własnym lodowisku.

Gospodarze są dużo mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Gospodarze w dodatku mają czołowych zawodników w swojej liczę. Mowa tutaj o takich zawodnikach jak Hudacek Birner czy też Lenc, których spokojnie stać na zdobycie punktów podczas tego meczu.

betclic kod promocyjny 2020

Ekipa Litwinów w najlepszym przypadku będzie walczyć o utrzymanie się w lidze. Obecnie mają zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. O ile jeszcze są wstanie punktować przed własną publicznością to na wyjazdach to już tak dobrze nie wygląda. Wygrali zaledwie pięć pojedynków i siedemnaście razy ponosili porażkę.

Dla obu tych zespołów będzie to już czwarte spotkanie bezpośrednie w tym sezonie. Do tej pory wszystkie trzy starcia wygrywała drużyna Liberec i to właśnie ona jest faworytem tego meczu.

Spotkanie Liberec – Litiwnów można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Liberec – Litiwnów11.52STS
Poprzedni artykułTyp dnia: 6 stycznia (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 15 lutego (sobota)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.