Pierwsze niedzielne spotkanie, jakie zostanie rozegrane w lidze białoruskiej będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami FC Mińsk z BATE. Nie da się ukryć, że dużo mocniejszym zespołem przynajmniej na papierze są goście, ale trzeba też zaznaczyć, że obecnie BATE nie prezentuje się na takim poziomie co się od nich oczekuje.

FC Mińsk – BATE: Typ i analiza

FC Mińsk obecnie zajmuje piąte miejsce mając sześć punktów na swoim koncie. Jednak rezultat, jakie osiągała ta ekipa w żadnym wypadku nie są porywające. Bowiem zwycięstwa nad Biełszyną oraz Dynami Mińsk są są przekonujcie.

Obie te drużyny obecnie sklasyfikowane są w strefie spadkowej i pokonanie ich, póki co nie jest żadnym większych problemem. Przed tygodniem przyszło im rywalizować już z dużo lepszy zespołem, jak Eniergietyk i tam przegrali już wyraźnie 2-0.

BATE trzeba przyznać, że nie znajduje się w najlepszej swojej dyspozycji. Jednak trzeba zaznaczyć, że ta ekipa posiada spory potencjał i możliwości, więc jest to kwestia czasu, kiedy podopieczni Alshevskiya zaczną grać na lepszym poziomie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Jednak można powiedzieć, że wyniki po ostatniej kolejce ligowej nieco poprawiły się w tej ekipie. Bowiem podopieczni Alshevskiya zdobyli komplet puntów pokonując Ruch Brześć. W dwóch wcześniejszych starciach przegrywali z Eniergietykiem oraz Sławija Mozyrz.

Nie da się ukryć, że BATE to na przestrzeni ostatnich latach jest to drużyna, która osiąga sukcesy nie tylko na poziomie ligowej, ale i europejski. Ta drużyna występuje przecież w rozgrywkach europejskich niezwykle często.

Poza tym pod względem kadrowym przewyższają swoich rywal i to bardzo wyraźnie. Bowiem w ofensywę posiadają bardzo ciekawych piłkarzy, jak Skabysch, Nekhajcik, Yablonski, czy też Stanislav Dragun. Ten ostatni piłkarz jest największą tej drużyny i cała gra spoczywa na jego barkach.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Z pewnością bardzo dobrą wiadomością dla gospodarzy jest fakt, że po kontuzji wraca Shcherbitski, a jest to przecież podstawowy bramkarz. I to właśnie jego brak jego w dwóch pierwszych meczach sprawiał, że BATE notowały przeciętne wyniki.

Reausując, BATE nie da się ukryć, że obecnie nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Jednak na pewno wygrana w ostatnim spotkaniu sprawiajże piłkarze tego zespołu zyskali większą pewność siebie i zaczną grać na swoim wysokim poziomie.

Spotkanie FC Mińsk – BATE można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
FC Mińsk – BATEBATE DNB1.46BetClic
FC Mińsk – BATE x21.32 BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 10 kwietnia [piątek]
Następny artykułTyp dnia – 16 kwietnia [Czwartek]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.