Jedno z czterech niedzielnych pojedynków, jakie zostaną rozegrane w rozgrywkach Wyszejszaja Liha będzie to starcie, gdzie o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny FK Smalawiczy z BATE. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem są przyjezdni i to właśnie oni powinni bez większych problemów wygrać zainkasować tutaj trzy punkty.

Smalawiczy – BATE: Typ i analiza

Smalawiczy – BATE: Typ i analiza

Trzeba przyznać, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest niezwykle duża. Gospodarze z dorobkiem zaledwie trzech punktów zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Dla porównania BATE z trzynastoma oczkami sklasyfikowane jest na czwartej pozycji.

Obie ekipy również maja zupełnie inne cele na ten sezon. Gospodarze niewątpliwe liczą na utrzymanie się w tych rozgrywkach. Goście natomiast, jak co sezon liczą na tytuł Mistrzowski.

„BATE w rywalizacji z Smalawiczy jest zdecydowanym faworytem I śmiało można powiedzieć, że jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą” – pisze typer portalu betonline.net.pl

O gospodarzach trzeba przyznać, że ciężko coś dobrego powiedzieć. Wystarczy zobaczyć na ich wyniki. Brak wygranej od początku sezonu i już strata pięciu oczek do miejsc dających utrzymanie w lidze jest tego najlepszym dowodem. Jednak trzeba przyznać, ze ciężko myśleć jest o wygraniu spotkania, jak ma się ogromne problemy w ofensywie. Ten drużynie udało się od początku sezonu strzelić zaledwie trzy gole.

BATE natomiast po dosyć przeciętnym dla siebie początku sezonu podczas ostatnich spotkań prezentują się bardzo dobrze. Cztery z pięciu ostatnich zmagań ligowych jest tego najlepszym dowodem.

betclic kod promocyjny 2020

Udawało im się w ładnym stylu wygrywać pojedynki z takmi zespołami jak Hardzieja, Nioman, czy też FC Mińsk. Również gra tego zespołu wygląda zdecydowanie lepiej niż to było właśnie na początku sezonu.

Można się spodziewać, że ekipa BATE od pierwszej minuty będzie chciała wypracować przewagę. W ofensywie ta drużyna również poprawiła znacząco grę niż miało to miejsce na początku sezonu. Nie maja najmniejszych problemów z wypracowaniem sobie sytuacji bramowych i tym samym zamienieniem ich na bramki. Pod względem kadrowym również goście dużo lepiej wyglądają, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty mają Dragon, Saroka, Nehkajcik.

Spotkanie Smalawiczy – BATE można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Smalawiczy – BATEBATE – 11.55BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 29 kwietnia [środa]
Następny artykułTyp dnia 16 maja [sobota]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.