Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie u bukmacherów meczy jest niezwykle ciężkie. To wszystko sprawia, że E-sport zyskuje nowych fanów. W czwartek 10 kwietnia jedno ze spotkań, jakie zostanie rozegrane w Counter – Strike będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami HAVU z CHAOS.

HAVU – CHAOS: Typ i analiza

HAVU – CHAOS: Typ i analiza

Nie da się się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu jest drużyna HAVU, która obecnie jest sklasyfikowana na czterdziestej szóstej pozycji w rankingu gry Counter – Strike.

Poza tym tym ten zespół niezwykle dobrze sobie radzi w tym turnieju. Zawodnicy HACU wygrywali bardzo pewnie swoje spotkania. W ostatnim meczu, gdzie to nie mieli przecież łatwego rywala, ale byli wstanie pokonać w dwóch partiach Cloud9.

Drużyna HAVU czuje się dużo lepiej od swoich rywali. Ostatnie wygrane na pewno dały im większą pewność siebie. Teraz rywal spokojnie w ich zasięgu i powinni pewnie wygrać ten mecz” – pisze typer portalu toptypy.pl

Drużyna CHAOSu w żadnym wypadku nie jest wstanie dorównać swoich rywalom. Chociażby wystarczy zobaczyć na ostatnią dyspozycję tego zespołu, gdzie to mieli ogromne problemy z wygraniem meczu.

Ta drużyna w obecnym składzie jeszcze nie wygrała żadnego oficjalnego spotkania. Na sześć spotkań wszystkie przegrywała. Mało tego, w tych pojedynkach wygrali zaledwie na jednej mapie.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Reasumując, zdecydowanie faworytami tego pojedynku niewątpliwie jest drużyna HAVU. I jeśli zagrają na takim poziomie na jakim ich stać to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Spotkanie HAVU – CHAOS można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
HAVU – CHAOS11.37BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 4 kwietnia [sobota]
Następny artykułTyp dnia 12 kwietnia [niedziela]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.