Czas na kolejną serię meczy w PKO Ekstraklasie i tym samym coraz bliżej do zakończenia zmagań w rundzie zasadniczej. W środę 10 czerwca dojdzie do rywalizacji pomiędzy Wisłą Płock z Śląskiem Wrocław.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław: Typ i analiza

Wisła Płock – Śląsk Wrocław: Typ i analiza

Po tym jak Sobolewski objął funkcję trenera w ekipie z Płock, Wisła prezentowała się niezwykle solidnie i regularni punktowała. Jednak jeszcze przed przerwą Nafciarze mieli ogromne problemy z wygraną i tak nadal jest.

W dwóch ostatnich pojedynkach piłkarze z Płocka najpierw przegrali z Koroną Kielce, zaś w minionym meczu podzielili się punktami z Jagiellonią Białystok. Śmiało można powiedzieć, że i tak mogą mówić o sporym szczęściu, że udało im się zdobyć ten jeden punkt. Bowiem tak właśnie ekipa Jagi była zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali.

STS bonus bez wpłaty własnej. Darmowy kod promocyjny 2020

Śląsk po wznwieniu rozgrywek jest również bez zwycięstwa. Ta ekipa najpierw zremisowała z Rakowem, zaś w ostatnim pojedynku przegrała z Arką Gdynia. W dodatku ekipa z Śląska może mówić o sporym szczęściu, że przegrali tylko jedną bramką. Bowiem podopieczni Mamrota byli zdecydowanie mocniejszym zespołem.

Jest to pojedynek dwóch drużyn, które nie prezentują zbyt dobrej formie. Chociaż trzeba przyznać, że z przebiegu większości sezonu lepiej radzi sobie drużyna Śląska. Jednak trudno spodziewać się, żeby był to porywający pojedynek w wykonaniu jednej bądź drugiej drużyny i tym samym, aby przełoży się one na bramki.

Spotkanie Wisła Płock – Śląsk Wrocław można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Śląsk Wrocławunder 2.51.65BetClic
Poprzedni artykułTyp dnia – 6 czerwca [sobota]
Następny artykułTyp dnia 17 czerwca [środa]
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych w Polsce zakładów bukmacherskich online. Bonusy do Betfan, Betclic, STS, Fortuna. Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce.